w
googluj

Custom Theme Converter 1.4.0.0


Custom Theme Converter to niewielkie narzędzie do tworzenia i modyfikacji kompozycji dla urządzeń firmy Sony (PlayStation Portable, PlayStation 3). Aplikacja pozwala użytkownikowi na szybkie wygenerowanie własnego tematu i zapisanie go w formacie zgodnym z wymienionym sprzętem.

Program posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, podzielony na karty dotyczące poszczególnych elementów tworzonych przez nas skórek. Zmienić możemy:
• Dane informacyjne (tytuł; identyfikator produktu; wersja).
• Tapetę pulpitu.
• Ikony kategorii (domyślna; ustawienia; zdjęcia; muzyka; wideo; TV; gry; sieć).
• Ikony pierwszego rodzaju (domyślna; karta pamięci; UMD; aparat; współdzielenie gier; zapisane dane; aktualizacje; połączenie USB; instrukcje obsługi; gra zdalna; radio; RSS; przeglądarka internetowa; wyszukiwanie; zarządzanie kontem; ustawienia dla: wideo, zdjęć, systemu, tematów, daty i czasu, zasilania, wyświetlacza, dźwięku, bezpieczeństwa, kanałów RSS, połączeń sieciowych).
• Ikony drugiego rodzaju (domyślna, ustawienia).
• Inne ustawienia (ikona podglądu; ikona obrazu; motyw kolorystyczny).

Ważną funkcją programu jest możliwość wczytywania i zapisywania projektów w postaci zwykłych plików tekstowych. Dostępna jest również opcja eksportu przygotowanej konfiguracji do formatu PTF (PSP Theme File) - w tym celu wystarczy nacisnąć na klawiaturze przycisk F5. Dane możemy następnie opublikować w sieci bądź skopiować na docelowe urządzenie.

Custom Theme Converter jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywania w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych. Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy po prostu rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnym katalogu na dysku.

Uwaga!
Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, warto zapoznać się z wytycznymi producenta dotyczącym tworzenia ikon i kompozycji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Custom Theme ConverterCustom Theme Converter 1.4.0.0
Wersja stabilna
0.57 MB | 2012-10-18

Ilość pobrań: 207 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Custom Theme Converter