w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 422
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

PowerDVDPoint Lite 3.6.1


PowerDVDPoint Lite to bardzo prosty w obsłudze program do konwertowania prezentacji stworzonych za pomocą PowerPoint’a (ppt, pptx) do różnych formatów DVD: WMV, MOV, ASF i MKV. Trzeba przyznać, że jak na swoją stosunkowo bogatą funkcjonalność ciężko byłoby zrobić bardziej intuicyjne oprogramowanie.

Okno, które pojawia się po uruchomieniu aplikacji pozwala nam wybrać, czy chcemy stworzyć z prezentacji standardowy obraz DVD, czy też chcemy takową prezentację po prostu przekonwertować. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujemy, będziemy musieli wybrać interesujący nas plik PPT lub PPTX i ustawić jego docelową lokalizację. Następnie, w przypadku tworzenia obrazu DVD, pojawi się możliwość zmiany jego ustawień – bitrate, standard obrazu, ilość klatek na sekundę czy rodzaj kanałów audio. Dalej skonfigurujemy menu, które ukaże się naszym oczom po uruchomieniu DVD (mowa m.in. o tle, kategorii, tytule, czcionce, miniaturce itp.). Jeżeli wybierzemy wcześniej konwersję, też będziemy mogli zmienić ustawienia docelowego pliku, przy czym niektóre pola będą się od siebie nieco różnić. Po wybraniu wszystkich opcji, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nowy obraz DVD na dysku.

PowerDVDPoint Lite wchłania niewielkie ilości zasobów systemowych i wręcz lśni intuicyjnością, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie również mniej zaawansowani użytkownicy.

Uwaga!
Aplikacja obsługuje prezentacje z następujących wersji PowerPoint'a: 2002, 2003, 2007 i 2010.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PowerDVDPoint LitePowerDVDPoint Lite 3.6.1
Wersja stabilna
21.18 MB | 2015-04-09

Ilość pobrań: 1270 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PowerDVDPoint Lite