w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 137
Wszystkich postów: 904518
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6760 dni
pl

Skype Voice Changer 3.0.0.0


Skype Voice Changer to niewielkie narzędzie pozwalające na modyfikowanie parametrów audio w komunikatorze Skype oraz w szeregu innych programów służących do transmitowania i odtwarzania głosu. Dzięki aplikacji w łatwy sposób zmienimy wysokość dźwięku, dodamy opóźnienie lub echo.

Skype Voice Changer posiada przyjazny interfejs, który przypadnie do gustu zarówno początkującym jak i bardziej doświadczonym odbiorcom. Pierwszym zadaniem stojącym przed użytkownikiem jest wczytanie pliku audio z dysku twardego (obsługiwane formaty to WAV i MP3). Dzięki załadowaniu dowolnego, przechowywanego lokalnie utworu, możemy w wygodny sposób przetestować efekty przed rozpoczęciem rozmowy w komunikatorze. Do naszej dyspozycji oddano prosty odtwarzacz muzyczny i bogatą bibliotekę efektów. Z racji algorytmów kompresji stosowanych w komunikatorach głosowych, niektóre z filtrów audio nie są polecane. Według autora, najlepsze rezultaty uzyskamy dzięki następującym narzędziom: FlangeBaby, SuperPitch, Delay i Chorus. Dodatkowe opcje pozwalają między innymi na dostosowanie kolejności wywoływania filtrów oraz na włączanie/wyłącznie poszczególnych efektów.

Skype Voice Changer jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji Microsoft Reciprocal License. Projekt posiada otwarty kod źródłowy oraz podstawową dokumentację.

Uwaga!
Współpraca z komunikatorem Skype jest możliwa po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pasku narzędziowym aplikacji, a następnie zatwierdzeniu nadanych uprawnień.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Skype Voice ChangerSkype Voice Changer 3.0.0.0
Wersja stabilna
4.58 MB | 2018-01-31

Ilość pobrań: 546 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Skype Voice Changer
avatararrow
~Zbyh | 2015.01.31 01:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program do zmiany głosu w Skype.
Skype Voice Changer 1.3.2