w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 707
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

iTools 4.3.9.5


iTools to ciekawa alternatywa dla rozpowszechnianego przez firmę Apple programu iTunes, który jest niezbędny do synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami z systemem mobilnym iOS (iPodami, iPhone'ami oraz iPadami). Aplikacja cechuje się zbliżoną do oficjalnego produktu funkcjonalnością, pozostając przy tym narzędziem dużo mniej wymagającym wobec zasobów sprzętowych komputera, na którym działa. Dużym plusem może się okazać również brak konieczności instalacji programu, dzięki czemu może on działać jako aplikacja portable.

Prócz typowych narzędzi pozwalających na łatwą synchronizację danych pomiędzy urządzeniami, program oferuje dodatkowo specjalny moduł tworzenia dzwonków połączeń oraz możliwość korzystania z zawartości typowej dla programu iTunes, czyli ze stworzonych za jego pomocą plików kopii zapasowych oraz sklepu z aplikacjami. Te ostatnie, podobnie jak ma to miejsce w oficjalnym programie, mogą być segregowane na przykład według przydatności na danym typie urządzenia (na przykład osobno aplikacje przeznaczone tylko na tablety, a osobno na telefon Apple'a).

Nieco inaczej niż w programie iTunes przedstawiają się ustawienia konfiguracyjne, ponieważ są dużo uboższe i sprowadzają się głównie do wskazania lokalizacji biblioteki, którą będziemy zarządzać. Ciekawie natomiast prezentuje się możliwość zmiany kolorystyki interfejsu programu; do wyboru użytkownika pozostaje kilkanaście propozycji.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
iToolsiTools 4.3.9.5
Wersja stabilna
64.2 MB | 2018-07-27

Ilość pobrań: 5574 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
iTools
avatararrow
~Azz | 2017.07.24 11:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
4.x wersja nie jest freeware tylko Trial!
iTools 4.2.1.6