w
googluj

Weeny Free Audio Recorder 1.3


Weeny Free Audio Recorder to wygodny w obsłudze niewielki program, przy pomocy którego zarejestrujemy w pliku audio dźwięki pochodzące z mikrofonu, wejścia liniowego lub bezpośrednio z komputera. Jest to narzędzie świetnie nadające się do rejestrowania ścieżek dźwiękowych filmów lub gier, jak również nagrywania rozmów odbywanych przez wszelkiego rodzaju internetowe komunikatory głosowe.

Ponieważ źródłem dźwięku może być również wejście liniowe karty dźwiękowej komputera, w razie potrzeby aplikacja może posłużyć nawet jako oprogramowanie służące do zapisu dźwięku pochodzącego z podłączonych do komputera instrumentów. Dźwięk może zostać zapisany w jednym z czterech formatów: WAV, MP3, OGG lub WMA. Ustawienia pozwalają skontrolować takie parametry dźwięku jak jego jakość, zabezpieczenia (w zależności od formatu wynikowego) oraz preferencje stereofonii.

Dużym plusem programu jest możliwość jego obsługi za pomocą skrótów klawiszowych klawiatury. Domyślnie ta funkcjonalność jest wyłączona, jednak wystarczy zagłębić się w ustawienia aplikacji, aby ustawić odpowiednie kombinacje klawiszy odpowiadające rozpoczęciu, pauzowaniu i zakończeniu nagrywania. Podczas rejestrowania dźwięki możliwa jest również kontrola głośności urządzenia wejściowego w 10-stopniowej skali.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Audio RecorderWeeny Free Audio Recorder 1.3
Wersja stabilna
2.73 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 541 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Weeny Free Audio Recorder