w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 342
Wszystkich postów: 937716
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.3.5.10


Apowersoft Streaming Audio Recorder to program pozwalający na rejestrowanie dźwięków komputera, które mogą pochodzić z mikrofonu, systemu lub równocześnie z obydwu tych źródeł. Charakteryzuje się prostym, czytelnym i funkcjonalnym interfejsem, dzięki któremu obsługa programu nie powinna stanowić dla nikogo przykrego wyzwania.

Aplikacja może być obsługiwana za pomocą myszy z poziomu okna programu lub menu kontekstowego ikony aplikacji, która znajduje się na systemowym pasku zadań podczas pracy. Dużo wygodniejszą formą kontroli działań programu może jednak okazać się wykorzystanie skrótów klawiszowych, które przypisane są trzem przyciskom klawiatury, a pozwalają na rozpoczęcie, pauzowanie i zakończenie nagrywania dźwięku. W ustawieniach programu można je oczywiście przeprogramować, również na kombinacje wykorzystujące klawisze Shift lub Ctrl.

Ciekawą możliwością aplikacji jest opcja automatycznego wyszukania w Sieci tagów ID3, o ile nagrywanym przez nas dźwiękiem był utwór znanego wykonawcy. Przydatny jest również wbudowany organizer, który pozwala stworzyć listę zaplanowanych zadań i uruchamiać nagrywanie dźwięku o konkretnej porze. Stanowi to ciekawe rozwiązanie problemu nagrywania późnych audycji radiowych, których możemy słuchać komputerowo poprzez wiele streamingów. Po zakończonej rejestracji, program potrafi automatycznie wyłączyć komputer.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Streaming Audio RecorderApowersoft Streaming Audio Recorder 4.3.5.10
Wersja stabilna
24.5 MB | 2022-02-23

Ilość pobrań: 1175 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Apowersoft Streaming Audio Recorder