w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 339
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni
pl

Free DVD Video Converter 2.0.65.823


Free DVD Video Converter to darmowy program pozwalający zgrywać do plików filmy z płyt DVD oraz Blu-Ray. Obsługiwana jest możliwość zapisu do formatu AVI, MP4, MKV oraz bezpośrednio do ustawień odpowiednich dla iPoda, iPhone'a, PSP, urządzeń BlackBerry, AppleTV, PS3 oraz Xbox. Dostępne jest również wyodrębnianie samej ścieżki dźwiękowej z filmów, która zapisana zostanie w formacie MP3 lub WAV.

Obsługa programu jest bardzo prosta, dzięki ułożeniu funkcji w kolejności, w której najrozsądniej będzie z nich korzystać. W pierwszym kroku musimy więcej wskazać napęd, w którym znajduje się płyta, z której będziemy chcieli zgrywać zawartość. Następnie konieczne będzie wpisanie ścieżki zapisu, a potem ręczne wybranie formatu zapisu oraz selekcja docelowego urządzenia z listy propozycji (wówczas odpowiednie ustawienia zostaną dostosowane automatycznie). Po uzupełnieni tych informacji, program jest już gotowy do pracy i możemy zainicjować jego działanie przyciskiem "Konwertuj".

Aplikacja nie została wyposażona w rozbudowane ustawienia. Znajdziemy w nich jedynie możliwość wyłączenia komputera po zakończonej pracy konwertera oraz możliwość sprawdzenia, czy nie została wydana aktualizacja programu. W przypadku ewentualnych problemów z obsługą Free DVD Video Convertera , warto skorzystać z dostępnego na stronie producenta poradnika, który jest ilustrowany i czytelny, przez co powinien rozwiać ewentualne wątpliwości użytkownika dotyczące sposobu obsługi wybranych funkcji (można się do niego dostać również z poziomu menu w aplikacji).

Uwaga!
Instalator stara się doinstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne jego kroki, aby tego uniknąć, odznaczając odpowiednie zgody na umowy licencyjne tych programów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 1.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Free DVD Video ConverterFree DVD Video Converter 2.0.65.823
Wersja stabilna
34.07 MB | 2016-08-24

Ilość pobrań: 1050 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
Free DVD Video Converter