w
googluj

Audio/Video To Exe 1.7


Audio/Video To Exe to ciekawy edytor formatów muzycznych i filmowych, który pozwala na konwersję pomiędzy wieloma formatami, ale również do pliku w formacie EXE. Dzięki temu nie musimy mieć obaw, że przekonwertowany przez nas film lub piosenka nie będą mogły zostać odtworzone na komputerze docelowym na przykład z powodu braku odpowiedniego programu do odtwarzania lub kodeków (tworzony plik EXE sam w sobie jest odtwarzaczem). Poza plikiem wykonywalnym, do obsługiwanych formatów zaliczyć należy między innymi: 3GP, AAC, AC3, AIFF, AVI, FLAC, FLV, M1V, M2V, MKA, MKV, MOV, MP3, MP4, MPG, OGG, SWF, VOB, WMA oraz WMV (pełna lista dostępna jest na stronie producenta).

Aplikacja cechuje się prostym w użyciu interfejsem, choć producent mógłby zdecydować się na pewne ulepszenia na polu jego wyglądu. Naszym zdaniem ikony na górnym pasku są zbyt małe, a przez to mało czytelne, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę zawartość głównego, sporego okna w aplikacji: o ile nie chcemy jednocześnie konwertować co najmniej kilkunastu plików, większość tego pola jest cały czas niewykorzystana. Funkcje ikon są jednak zduplikowane w rozwijanych menu górnego paska, gdzie są również opisane, co pozwala korzystać z nich znacznie sprawniej. Aby przekonwertować pliki, będziemy musieli na początku zaimportować je do programu, a następnie wybrać format docelowy z długiej listy lub zdecydować się na konwersję do tytułowego pliku wykonywalnego EXE. Jeśli jednocześnie obsługujemy kilka utworów czy nagrań wideo, każde z nich zostanie zapisane osobno w lokalizacji, którą podamy w kreatorze.

Program należy pochwalić za bardzo szybkie działanie oraz dostępność kilku dodatków, w tym edytora tagów ID3 dla plików muzycznych, jak również moduły nagrywające informacje ze źródeł wejścia (możliwe jest na przykład przechwycenie do pliku obrazu z kamery internetowej).

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu nie pozwala na ręczne ustawianie poziomu jakości (bitrate) oraz wprowadzanie ustawień odtwarzania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Audio/Video To ExeAudio/Video To Exe 1.7
Wersja stabilna
6.4 MB | 2015-03-26

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Audio/Video To Exe