w
googluj
pl

Free Video to MP3 Converter 5.1.8.310


Free Video to MP3 Converter to program do wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmów. Plikiem wejściowym może być nagranie w jednym z kilkudziesięciu formatów (m.in. *.AVI; *.DIVX; *.MPG; *.MPEG; *.MPE; *.MP4; *.M4V; *.WEBM; *.WMV; *.ASF; *.MOV; *.3GPP; *.3GP; *.RMVB; *.OGV; *.MKV), natomiast uzyskaną muzykę zapiszemy w jednym z dziewięciu, w tym MP3, FLAC, WMA, WAV, stosując różne ustawienia jakości. Za jednym razem możliwe jest przetwarzanie kilku plików, również różnych typów. Pozwala to zaoszczędzić czas, jeśli docelowo chcemy wyodrębnić muzykę z więcej niż jednego filmu. Program może mieć zastosowanie na przykład w sytuacji, w której chcemy uzyskać pliki dźwiękowe do odtwarzacza MP3 z teledysków ulubionych artystów.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze; jej interfejs to w zasadzie jedno okienko. Aby wyodrębnić nowe pliki audio z filmów, w pierwszej kolejności należy zaimportować pliki źródłowe, z których dźwięk zostanie skopiowany do osobnych plików. Odbywa się to za pomocą przyjaznego w obsłudze, standardowego eksploratora. Kiedy filmy znajdują się już na liście, użytkownik ma możliwość wybrania formatu docelowego konwersji oraz jakości (z rozwijanych list w dolnej części okna).

Warto zwrócić uwagę na funkcję dodawania tagów do plików audio, które je obsługują. Dzięki temu stworzone pliki muzyczne będą od razu zawierały w sobie informacje o artyście czy albumie. Po zakończonej konwersji, pliki wynikowe są automatycznie uruchamiane w domyślnym odtwarzaczu muzyki. Ciekawie prezentują się także ustawienia aplikacji. Można w nich uściślić zachowanie konwertera (głównie sposób zapisu plików) oraz wybrać jedną z kilku skórek, dzięki czemu odmienimy wygląd interfejsu.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator stara się “złapać” użytkownika na nieumyślnej akceptacji umów licencyjnych dodatkowych programów; warto czytać uważnie wszystkie zgody i zaakceptować tylko te niezbędne.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to MP3 ConverterFree Video to MP3 Converter 5.1.8.310
Wersja stabilna
30.72 MB | 2020-03-14

Ilość pobrań: 1499 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Free Video to MP3 Converter