w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 158
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

Echosync 5.6.1.0


Echosync to program, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie synchronizacji pomiędzy wybranymi katalogami na komputerze. Może to zostać wykorzystane na przykład na potrzeby tworzenia kopii zapasowych plików lub uaktualniania plików projektów zawodowych w różnych lokalizacjach. Program cechuje się wyjątkową prostotą, a ponieważ nie wymaga instalacji, jego zastosowanie może zostać dodatkowo rozszerzone o sytuacje, w których nie chcielibyśmy zostać śladu po naszych działaniach na danym komputerze.

Aby ustawić w programie nową synchronizację, po jego uruchomieniu konieczne będzie włączenie kreatora nowego zadania. Pozwoli on wybrać nam folder źródłowy i docelowy, pomiędzy którymi synchronizowane będą dane. Cały proces musi zostać nazwany, do dyspozycji mamy także dodatkowe okienko, w którym wprowadzić można opis procesu, na wypadek, gdyby nazwa wystarczająco go nie opisywała. Wszystkie te informacje wyświetlane będę później na liście zapisanych w programie synchronizacji, dzięki czemu będziemy mogli łatwiej się wśród nich odnaleźć. Naturalnie równie łatwo co dodawać nowe zadania, z listy możemy usuwać te, które nie będą nam już potrzebne.

Synchronizacja może przebiegać w dwóch głównych etapach. Pierwszy z nich jest analizą, która przebiega bardzo szybko i polega na porównaniu zawartości dwóch wybranych katalogów, czego efekty wyświetlane są na liście w dolnej części okna programu. Informuje on wówczas o konkretnych ścieżkach plików, które zostaną zsynchronizowane, bądź usunięte, ponieważ zostały uprzednio wymazane przez użytkownika z folderu. Synchronizacja właściwa przebiega nieco dłużej, jednak nie wymaga od użytkownika żadnego zaangażowania; cały proces jest zautomatyzowany. Sukces synchronizacji objawia się pustą listą plików do kopiowania, po ponownym przeprowadzeniu analizy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
EchosyncEchosync 5.6.1.0
Wersja stabilna
12.49 MB | 2019-07-08

Ilość pobrań: 64 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Echosync