w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 134
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

O&O AutoBackup 6.0 Build 80


O&O AutoBackup to program do zarządzania automatycznymi kopiami zapasowymi wybranych folderów komputera. Charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz bardzo przejrzystym interfejsem. Do zalet należy ograniczenie dostępnych opcji do minimum, dzięki czemu użytkownik zyskuje narzędzie, z którego może bez żadnych problemów korzystać na co dzień, nawet, jeśli nie jest zaawansowanym komputerowcem. W aplikacji świetnie rozwiązano również sam proces tworzenia nowych zadań backupów oraz modyfikacji ich parametrów.

Aby ustawić pierwsze zadanie kopiowania wybranego folderu, należy użyć przycisku tworzenia nowego backupu, a następnie postępować zgodnie z poleceniami kreatora. Jest on na tyle nieskomplikowany, że ewentualna bariera językowa (program na chwilę obecną nie oferuje polskiego interfejsu), nie powinna stanowić wielkiej przeszkody. W pierwszym kroku niezbędne jest wybranie z eksploratora plików ścieżki źródłowej, z której chcemy kopiować zawartość, a w następny m - miejsca docelowego zapisu. Później pozostaje już tylko wybranie ewentualnych opcji dodatkowych oraz zaplanowanie cykliczności wybranego zadania (dostępnych jest kilka opcji związanych z odstępami czasowymi wykonywania kopii zapasowych, jak również opcja synchronizacji na bieżąco, która wykrywa każdą zmianę w wybranej lokalizacji, na bieżąco synchronizując pliki).

Kiedy zadanie jest już zaplanowane, pojawia się na liście, na której możemy przeglądać wszystkie backupy, które stworzyliśmy. Z tego miejsca można bez problemu edytować dowolny wcześniej ustawiony parametr danej synchronizacji. Wystarczy kliknąć myszą na interesujące nas ustawienie (np. ścieżkę docelową), a następnie dokonać odpowiedniego wyboru ponownie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem (pobierane są dodatkowe dane).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
O&O AutoBackupO&O AutoBackup 6.0 Build 80
Wersja stabilna 32-bitowa
10.32 MB | 2017-02-23
O&O AutoBackup 6.0 Build 80
Wersja stabilna 64-bitowa
12.03 MB | 2017-02-23

Ilość pobrań: 60 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
O&O AutoBackup