w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

CloneApp 2.15.606


CloneApp to program do kopiowania ustawień, plików aplikacji i dokumentów przed reinstalacją systemu operacyjnego. Dzięki temu zachowamy interesujące nas preferencje, a świeży system dużo szybciej dostosujemy do własnych potrzeb, przywracając pliki aplikacji. To świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy od dłuższego czasu korzystają z tej samej instalacji Windowsa, zauważyły spadek jego wydajności, a jednocześnie obawiają się instalowania systemu operacyjnego na nowo, właśnie z powodu uciążliwego dostosowywania komputera do swoich potrzeb po tym procesie. Wykorzystując opisywany program, odświeżanie instalacji będzie dużo szybsze, a przede wszystkim wygodniejsze.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jej interfejs nowoczesny i wpisujący się w obecny trend minimalistycznego designu. Po głównych funkcjach programu poruszamy się, wybierając interesujące nas moduły po lewej stronie ekranu, przy pomocy zakładek. Główna funkcjonalność, jaką jest zapisanie plików konfiguracyjnych wybranych aplikacji, znajdziemy na pierwszej pozycji. Po jej włączeniu, na ekranie ukazuje się lista zainstalowanych na komputerze programów. Domyślnie żaden z nich nie jest zaznaczony jako kandydat do kopiowania ustawień. Interesujące nas aplikacje musimy wybrać ręcznie zatwierdzając selekcję przyciskiem u dołu. Automatycznie uruchomiony zostanie zapis wszystkich dostępnych i rozpoznawalnych dla CloneApp plików wybranych przez nas programów.

Utworzone archiwum danych wystarczy już teraz ręcznie zapisać w bezpiecznym miejscu (na przykład na pamięci przenośnej), a po reinstalacji Windowsa ponownie zainstalować odpowiednie programy oraz CloneApp, przy pomocy którego przywrócimy odpowiednie preferencje i dokumenty w aplikacjach.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
CloneAppCloneApp 2.15.606
Wersja stabilna
0.23 MB | 2020-10-25

Ilość pobrań: 931 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
CloneApp