w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

UpSafe GMail Backup 1.0.3.783


UpSafe GMail Backup – program do tworzenia kopii zapasowej wiadomości oraz załączników poczty elektronicznej Gmail. Nie jest to przy tym klient, zatem przy pomocy aplikacji nie będziemy mogli na bieżąco odczytywać maili i na nie odpowiadać. Całe działanie sprowadza się do kopiowania znajdującej się już w skrzynce zawartości na dysk twardy komputera, by zapewnić sobie archiwum konwersacji dostępne niezależnie od zasięgu Internetu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja wymaga wstępnej konfiguracji. Ponieważ usługa oferowana jest tylko dla poczty Gmail, wszystkie ustawienia związane z połączeniem z serwerem są przygotowane – wystarczy „standardowe” zalogowanie się do swojego konta. Kolejnym krokiem będzie zaakceptowanie dostępu do naszej poczty przez aplikację trzecią (wyświetlone okienko dokładnie informuje nas o elementach, które będą widoczne dla programu desktopowego). Jeśli nie zgadzamy się na którykolwiek z elementów, niestety działanie programu będzie niemożliwe. Kiedy jednak wszystko zostanie prawidłowo skonfigurowane, możemy przystąpić do kopiowania wiadomości na dysk. W tym celu wystarczy przyciśnięcie tylko jednego przycisku. Cały proces wykonywany jest zaskakująco sprawnie, a o jego postępie jesteśmy na bieżąco informowani.

W razie konieczności, w ustawieniach można zmienić kilka domyślnych parametrów, w tym ścieżkę zapisu archiwum oraz filtry, dzięki którym archiwizować będziemy tylko wiadomości spełniające zadane kryteria (na przykład starsze, niż konkretna liczba dni).

Ograniczenia!
Niektóre funkcje programu, w tym tworzenie terminarzy tworzenia automatycznych kopii zapasowych, dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
UpSafe GMail BackupUpSafe GMail Backup 1.0.3.783
Wersja stabilna
22.12 MB | 2018-04-10

Ilość pobrań: 343 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
UpSafe GMail Backup