w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Ashampoo Backup 2021 15.03


Ashampoo Backup – prosty w obsłudze program do tworzenia kopii zapasowych całych partycji dysków. Wykrywa zarówno dyski logiczne stworzone przez użytkownika, jak i partycje standardowo zastrzeżone przez system i utworzone automatycznie, w celu jego poprawnego funkcjonowania. Aplikacja w dosłownie kilku krokach daje użytkownikowi możliwość stworzenia prostego scenariusza kopiowania danych, dzięki któremu wszystkie pliki z wybranej partycji zostaną sklonowane na inny dysk, chroniąc tym samym cenne dane przed utratą, na przykład w skutek nieprzewidzianej awarii sprzętu czy oprogramowania.

Aby skorzystać z programu, nie ma potrzeby czytania instrukcji obsługi. Układ interfejsu jest nowoczesny i estetyczny, a liczba dostępnych funkcji tak naprawdę niewielka – trudno więc o jakąkolwiek pomyłkę czy zagubienie. Tworzenie nowych ustawień kopiowania danych sprowadza się do wybrania źródła kopiowania (partycji lub kilku jednocześnie), miejsca docelowego (musi to być folder, najlepiej pusty; musimy zatem wcześniej ręcznie go utworzyć) oraz preferencji związanych z czasem działania programu: można wybierać pomiędzy ręcznymi kopiami zapasowymi, codziennymi o konkretnej godzinie, dwutygodniowymi lub wybrać ustawienia zaawansowane.

Niezależnie od wybranych preferencji, aplikacja działa skutecznie, zgodnie z zapewnieniami producenta kopiując dane w tle i bez zbędnych komunikatów o działaniu, w praktyce więc, bez przeszkadzania użytkownikowi. To wygodne rozwiązanie – w razie potrzeby w każdym momencie mamy bowiem możliwość podejrzenia stanu programu dzięki kliknięciu na ikonie na pasku zadań, zaś nie jesteśmy jednocześnie odrywani od pracy niekoniecznie istotnymi powiadomieniami o postępach.

Ograniczenia!
Standardowo licencja testowa ograniczona jest do 10 dni działania, jednak poprzez darmową rejestrację możliwe jest rozszerzenie czasu jej trwania do 40 dni. Przy okazji zyskamy gwarancję szybszej reakcji pomocy technicznej (w 48, zamiast 96 godzin).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo BackupAshampoo Backup 2021 15.03
Wersja stabilna
88.54 MB | 2020-11-21

Ilość pobrań: 218 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Ashampoo Backup