w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Create Synchronicity 6.0 (r1624)


Create Synchronicity to bardzo prosty program do tworzenia backupów wraz z harmonogramem. W kilku prostych krokach pozwoli nam stworzyć nowe scenariusze kopii zapasowych wybranych folderów, uwzględniając różne metody kopiowania (np. z „lewa na prawo” lub na odwrót), zarządzając przy tym listą wyjątków. Choć jest to całkowicie skuteczna aplikacja, poza wspomnianymi możliwościami edycji ustawień, nie oferuje szczegółowego wpływu na tworzoną kopię zapasową. Można ją więc polecić mniej wymagającym użytkownikom lub jako doraźne rozwiązanie, które cechuje się przede wszystkim prostotą, a przez to nowe zadania kopii zapasowych możemy tu stworzyć dosłownie w kilka sekund.

Cała operacja tworzenia nowej synchronizacji pomiędzy folderami ogranicza się do wybrania nowego profilu w menu głównym. Wystarczy nadać mu nazwę, a następnie przejść do ustawień, które wyświetlane są jako osobne okienko. Będzie tu konieczne wskazanie folderu źródłowego backupu oraz ścieżki docelowej, do której skopiowane zostaną dane. Tak jak wspomniano na wstępie, na tym etapie możliwy jest wybór sposobu kopiowania oraz stworzenia listy ewentualnych wyjątków. Warto zauważyć, że dostęp do niej uzyskamy dopiero po oznaczeniu opcji „Kopiuj wszystkie pliki”.

Kiedy scenariusz nowej kopii zapasowej zostanie już utworzony, pojawi się ona na liście w menu głównym. Klikają na nim prawym przyciskiem myszy, zyskujemy dostęp do dodatkowych opcji, w tym tworzenia harmonogramu automatycznego wykonywania kopiowania. Podobnie jak w przypadku ustawień samego backupu, nie znajdziemy tu szczególnie zaawansowanych możliwości, ale wystarczające, by automatycznie uruchamiać kopiowanie danych codziennie, co tydzień lub co miesiąc o konkretnej godzinie.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Create SynchronicityCreate Synchronicity 6.0 (r1624)
Wersja stabilna
0.29 MB | 2015-06-15
przejdź
Create Synchronicity Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 172 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Create Synchronicity