w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 142
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6371 dni

InstantRescue 2.4.0 Build 322


InstantRescue to ciekawa propozycja programu do tworzenia kopii zapasowej danych systemowych, dzięki któremu możliwe jest przywracanie komputera do poprzedniego stanu niemal natychmiastowo po ponownym uruchomieniu. Jest to rozwiązanie, które może okazać się szczególnie przydatne dla tych użytkowników którzy często doświadczają niespodziewanych zacięć komputera i zmuszeni są do jego ponownego uruchamiania, jednak nie chcieliby w każdej takiej sytuacji tracić cennych wyników pracy. Obecnie aplikacja ma zastosowanie praktycznie na każdym komputerze z nowszym systemem Windows (obsługiwany jest format plików NTFS, MBR oraz GPT).

Obsługa programu jest dość prosta i sprowadza się do wskazania aplikacji tych lokalizacji, których kopie zapasowe chcielibyśmy przechowywać na wypadek nieudanego startu komputera i konieczności odzyskiwania danych i poprzednich ustawień konfiguracyjnych. Zawartość moich dokumentów, obrazów oraz muzyki i filmów jest na tym etapie domyślnie wybrana do zapisywania jej wiernej kopii. Ponieważ program opiera się na bieżącej analizie zmian w zapisanych dokumentach na dyskach komputera, w przypadku konieczności odzyskiwania danych możemy mieć pewność, że przywrócone pliki będą w swojej najnowszej wersji, która znana była jako ich stabilny stan.

Przed pierwszym użyciem aplikacji warto odwiedzić stronę producenta, na której skorzystać możemy z krótkiego tutorialu w formie filmu, jak również niewielkiego działu najczęściej zadawanych pytań (FAQ), które mogą ułatwić użytkownikowi rozpoczęcie pracy z programem.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
InstantRescueInstantRescue 2.4.0 Build 322
Wersja stabilna
8.29 MB | 2020-01-29

Ilość pobrań: 61 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
InstantRescue