w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 177
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

Everyday Auto Backup 3.5


Everyday Auto Backup to program, dzięki któremu w prosty sposób zautomatyzujemy wykonywanie kopii zapasowych plików, które będą wykonywane z ustawioną częstotliwością. Program cechuje się prostym interfejsem, co przekłada się na wygodną obsługę. Większość okna aplikacji zajmuje lista zapisanych scenariuszy, które obejmują kopiowanie danych pomiędzy konkretnymi lokalizacjami na dyskach komputera, dzięki czemu łatwo nimi zarządzać.

Aby zdefiniować nowe zadanie tworzenia kopii zapasowej, wystarczy uruchomić jego kreator, w którym konieczne będzie stworzenie nazwy scenariusza, jak również wybranie ścieżki folderu źródłowego i docelowego. Dodatkowo należy wybrać częstotliwość, z jaką skrypt kopiujący będzie uruchamiany (prócz możliwości ręcznego wykonania backupu na żądanie, do wyboru jest opcja tworzenia kopii zapasowej co minutę, co godzinę, raz dziennie, raz w tygodniu lub miesiącu). W przypadku opcji codziennego backupu dodatkowo zdefiniować można konkretną godzinę jego rozpoczęcia lub ilość czasu, która musi upłynąć od momentu włączenia komputera do rozpoczęcia procesu kopiowania.

W poziomu listy wszystkich zadań łatwo można uruchomić wykonywanie kopii zapasowej na żądanie lub usunąć wybrane scenariusze, jeśli nie będziemy ich już potrzebować. W ustawieniach programu użytkownik ma możliwość zdefiniowania listy wyjątków rozszerzeń, z którymi pliki nie będą kopiowane. Dostępne są także opcje włączające automatycznie program przy starcie systemu operacyjnego oraz zarządzanie powiadomieniami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Everyday Auto BackupEveryday Auto Backup 3.5
Wersja stabilna
2.78 MB | 2014-10-27
przejdź
Everyday Auto Backup Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 130 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Everyday Auto Backup