w
googluj

Everyday Auto Backup Portable 3.5


Everyday Auto Backup Portable jest to przenośna wersja programu, dzięki któremu w prosty sposób zautomatyzujemy wykonywanie kopii zapasowych plików, które będą wykonywane z ustawioną częstotliwością. Program cechuje się prostym interfejsem, co przekłada się na wygodną obsługę. Większość okna aplikacji zajmuje lista zapisanych scenariuszy, które obejmują kopiowanie danych pomiędzy konkretnymi lokalizacjami na dyskach komputera, dzięki czemu łatwo nimi zarządzać.

Aby zdefiniować nowe zadanie tworzenia kopii zapasowej, wystarczy uruchomić jego kreator, w którym konieczne będzie stworzenie nazwy scenariusza, jak również wybranie ścieżki folderu źródłowego i docelowego. Dodatkowo należy wybrać częstotliwość, z jaką skrypt kopiujący będzie uruchamiany (prócz możliwości ręcznego wykonania backupu na żądanie, do wyboru jest opcja tworzenia kopii zapasowej co minutę, co godzinę, raz dziennie, raz w tygodniu lub miesiącu). W przypadku opcji codziennego backupu dodatkowo zdefiniować można konkretną godzinę jego rozpoczęcia lub ilość czasu, która musi upłynąć od momentu włączenia komputera do rozpoczęcia procesu kopiowania.

W poziomu listy wszystkich zadań łatwo można uruchomić wykonywanie kopii zapasowej na żądanie lub usunąć wybrane scenariusze, jeśli nie będziemy ich już potrzebować. W ustawieniach programu użytkownik ma możliwość zdefiniowania listy wyjątków rozszerzeń, z którymi pliki nie będą kopiowane. Dostępne są także opcje włączające automatycznie program przy starcie systemu operacyjnego oraz zarządzanie powiadomieniami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Everyday Auto Backup PortableEveryday Auto Backup Portable 3.5
Wersja stabilna
2.78 MB | 2014-10-27
przejdź Wersja instalacyjna Everyday Auto Backup

Ilość pobrań: 217 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Everyday Auto Backup Portable