w
googluj

NoVirusThanks Threat Killer Portable 2.0


NoVirusThanks Threat Killer Portable to prosty program w wersji przenośnej, który służy do uruchamiania zewnętrznych skryptów w celu usuwania szkodliwego oprogramowania z komputera. Jest narzędziem wspomagającym, które ułatwi nam wykonywanie skryptów dzięki wygodnemu poglądowi wykonywanych akcji. Co istotne, aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a wyposażono ją nawet w zakładkę wyświetlającą na stałe przykładowy plik wynikowy ze skryptu, co pozwoli początkującym użytkownikom szybko zorientować się w sposobie działania i obsługi programu.

Aby z niego skorzystać, należy po uruchomieniu przejść do pierwszej zakładki, w której konieczne jest jedynie wskazanie ścieżki z wybranym przez nas skryptem. Później wystarczy już tylko uruchomić pracę. Aplikacja sprawnie radzi sobie nie tylko z kasowaniem plików, które zostaną rozpoznane jako szkodliwe, ale również sterownikami oraz kluczami i wartościami w systemowym rejestrze. W razie potrzeby automatycznie zostaną także zatrzymane podejrzane procesy, nawet jeśli uznawane są przez system za niezbędne do jego pracy.

Choć w programie położono spory nacisk na wygodę obsługi i jej intuicyjność, polecić go można raczej tylko co najmniej średniozaawansowanym użytkownikom, dla których znalezienie we własnym zakresie odpowiednich skryptów wyszukujących szkodliwe aplikacje na komputerze, nie będzie stanowiło problemu i wady programu. Dla początkujących może to być po prostu zbyt skomplikowany (mimo wszystko) program, który sam z siebie nie oferuje żadnych mechanizmów zabezpieczających i bez dodatkowych skryptów staje się bezużyteczny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks Threat Killer PortableNoVirusThanks Threat Killer Portable 2.0
Wersja stabilna
1.49 MB | 2017-07-15
przejdź Wersja instalacyjna NoVirusThanks Threat Killer

Ilość pobrań: 137 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NoVirusThanks Threat Killer Portable