w
googluj

Neembuu Now 1.2014


Neembuu Now to ciekawy program pozwalający na strumieniowe przesyłanie wideo z wielu źródeł. Bez problemu odtworzymy przy jego pomocy film z kanału YouTube, a także dysponując bezpośrednim linkiem do pliku. Prócz możliwości odtwarzania w jednej z dostępnych dla danego klipu jakości (rozdzielczości), program pozwala przy tym zapisać zawartość na dysku komputera. Jednocześnie strumieniowanych może być kilka nagrań. Odtwarzane są one przy pomocy odtwarzacza VLC, w takiej wersji, z której korzystamy z niego w systemie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po uruchomieniu wystarczy wkleić do niego link, z którego chcemy odtworzyć film. Najczęściej natychmiastowo pobierane są podstawowe informacje o nagraniu oraz wyświetlane okienko, w którym mamy możliwość wyboru jakości odtwarzania. Uruchomione zostaje ono po chwili, kiedy odpowiednio załaduje się danymi bufor. Domyślnie podgląd tego procesu nie jest wyświetlany; aby obejrzeć jego postęp, należy rozwinąć okno programu do większego rozmiaru. Wówczas pasek postępu wyświetlany jest w dolnej części interfejsu. Jako zaletę należy uznać brak dodatkowych opcji konfiguracyjnych, które tylko niepotrzebnie zaburzyłyby bijącą od programu prostotę. To właśnie dzięki niej jest narzędziem skutecznym i tak wygodnym w obsłudze.

W przypadku ewentualnych problemów z obsługą programu, zdecydowanie warto polecić sięgnięcie po instrukcję obsługi dostarczoną przez producenta w trybie online. Jest to bardzo dopracowany dokument, który, dzięki uzupełnieniu o zrzuty ekranu z programu, stanowi bardzo czytelne źródło wiedzy, które szybko rozwieje wszelkie trudności związane z obsługą aplikacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Neembuu NowNeembuu Now 1.2014
Wersja stabilna
38.67 MB | 2014-10-27

Ilość pobrań: 268 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Neembuu Now