w
googluj

Video To Picture 5.3


Video To Picture to prosty w obsłudze program do zapisywania klatek filmu jako zdjęcia. Pozwala wyodrębniać graficzne pliki w jednym z kilkunastu najpopularniejszych formatów, bazując na wycinaniu kolejnych scen filmu, zgodnie z ustawioną przez nas częstotliwością, co kontrolowane jest w jednostce ilości żądanych przez nas zdjęć na sekundę. Aplikacja umożliwia przy tym nakładanie na klatki efektów, w tym również nieco nietypowych, związanych na przykład z koloryzacją zdjęć na jedną z podstawowych barw (RGB).

Aby wykorzystać możliwości programu, jedyne co należy zrobić, to zaimportować odpowiednie nagranie wideo. Pozostałe ustawienia możemy edytować, ale nie jest to niezbędne, o ile domyślne wartości nam odpowiadają. Warto zwrócić uwagę na poprawność automatycznie wykrytej rozdzielczości (w której zapisane zostaną zdjęcia wynikowe) oraz ilość klatek na sekundę, w której nagrany został film. Wybór efektów jest nieobowiązkowy, ale może zwiększyć atrakcyjność końcowych efektów. W dolnej części okna programu znajdziemy ścieżkę folderu docelowego zapisu, w której dodatkowo automatycznie stworzony zostanie nowy folder z wygenerowanymi zdjęciami (ich nazwy odpowiadać będą nazwie pliku z filmem, a dodatkowo wzbogacone będą o numery kolejne, zgodne z chronologią występowania klatek w nagraniu).

Do zalet programu należy zaliczyć atrakcyjny interfejs oraz szybkie działanie, z kolei do wad stosunkowo przydługo wyświetlające się logo ładowania aplikacji oraz dyskusyjną (względem konkurencyjnych rozwiązań), ofertę cenową pełnej wersji programu.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu nakłada znak wodny na pliki wynikowe.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Video To PictureVideo To Picture 5.3
Wersja stabilna
12.32 MB | 2016-06-23

Ilość pobrań: 279 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
Video To Picture