w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141143

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Pixelapse 1.5.3


Pixelapse to ciekawe rozwiązanie dla grafików, które pozwala na wygodne dzielenie się swoją pracą twórczą przez Internet, łącząc zalety umieszczania danych w chmurze z możliwością tworzenia sieci społecznościowej, a więc komentarzy na bieżąco oraz wymiany dodatkowych informacji. Swoją ideologią, rozwiązanie to mocno nawiązuje do znanych, wśród programistów pracujących w zespole, systemów kontroli wersji, pozwalających na bieżąco analizować zmiany w tworzonych projektach. Tutaj skupiono się na rozwiązaniach graficznych, z dziedziny których obsługiwanych jest ponad 50 typów plików (w tym na przykład PSD, PDF, PNG), które skutecznie mogą zostać utrwalone na serwerach producenta.

Choć opisywana aplikacja jest niezbędna do wygodnego przesyłania danych do chmury i synchronizacji danych na bieżąco, większość najważniejszej funkcjonalności usługi Pixelapse odbywa się w trybie online w aplikacji webowej. Mamy w niej możliwość edytowania plików, dodatkowego ich opisywania, segregowania w odpowiednie katalogi oraz tworzenia konwersacji z ich współtwórcami. Desktopowy program oferuje za to podstawowe ustawienia związane z oszczędzaniem przepustowości naszego łącza, synchronizacją programu z innymi usługami (na przykład Dropboxem) oraz dostępem do dodatkowych informacji pomocy technicznej.

O swoim działaniu na komputerze program informuje tylko ikoną w systemowym zasobniku. Jej menu kontekstowe umożliwia dostanie się do preferencji, folderu synchronizacji oraz opcji pauzowania uploadu danych. Z tego miejsca możliwe jest także całkowite wyłączenie programu.

Uwaga!
Serwer producenta cechuje się bardzo niską przepustowością, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość podczas pobierania instalatora.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania. W jej ramach użytkownik ma możliwość tworzenia jedynie publicznych projektów, za to w dowolnej ilości (będą mogły zostać wyszukane przez dowolnego użytkownika społeczności).

Wymagania!
Link do pobrania prowadzi do strony producenta, na której konieczne jest utworzenie darmowego konta użytkownika, by uzyskać dostęp do instalatora programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PixelapsePixelapse 1.5.3
Wersja stabilna
17.3 MB | 2014-10-20

Ilość pobrań: 139 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Pixelapse