w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 544
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Song Buddy 1.10


Song Buddy to niewielki program wyświetlający dodatkowe informacje o aktualnie odtwarzanym utworze i artyście, którego dane automatycznie szczytuje z wykorzystywanego w celu odtwarzania iTunes lub Windows Media Playera. Informacje pobierane są z kilku serwisów muzycznych, a obejmują ciekawostki o samym artyście, fotografie, dane o najbliższych koncertach czy listę podobnych nagrań. Program jest praktycznie bezobsługowy; kiedy go uruchomimy, rezyduje na pasku zadań systemu, a dane o artyście wyświetla tylko na żądanie użytkownika (po kliknięciu jego ikony).

Program stanowi znakomite rozszerzenie komputerowego odtwarzacza muzycznego; pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, który musielibyśmy poświęcić na ręczne wyszukiwanie informacji o każdym odtwarzanym utworze. Dane dostarczane przez program są bogate (zawierają na przykład linki do oficjalnych treści oraz serwisu Spotify), istnieje również spora szansa, że większość utworów z naszej biblioteki muzycznej będzie mogła przez Song Buddy zostać rozpoznana (w momencie dodawania programu do naszej bazy, producent aplikacji sugeruje, iż program rozpoznaje ponad 35 milionów piosenek).

Choć nie jest to niezbędne, użytkownik może skorzystać z ustawień dostępnych w programie, które pomogą mu ustawić automatyzację uruchamiania programu oraz dostosować powiadomienia do własnych preferencji. Z tego poziomu sprawdzimy również dostępność nowej wersji programu (czynność ta może zostać również zautomatyzowana; wówczas Song Buddy będzie sprawdzać swoją aktualność przy każdym ponownym uruchomieniu).

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę iOS.

Ograniczenia!
Raz na jakiś czas programowi zdarza się przyciąć odtwarzacz, z którego korzystamy (nie ma to jednak żadnego wpływu na płynność odtwarzania piosenek); po wybraniu nowej piosenki będzie wówczas konieczne odczekanie kilku sekund, podczas gdy Song Buddy wyszukiwać będzie informacje. Po tym czasie iTunes lub Windows Media Player odzyskają pełną sprawność.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Song BuddySong Buddy 1.10
Wersja stabilna
1.92 MB | 2014-09-08

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Song Buddy