w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 349
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

MP3 File Hider 1.3


MP3 File Hider to wyjątkowo ciekawy program, przy pomocy którego w pliku muzycznym MP3 zapiszemy inny dowolny plik, który zostanie dodatkowo zaszyfrowany hasłem. Co istotne, nie wpłynie on negatywnie na jakość nagrania oraz z uwagi na sposób działania algorytmów programu, nie zmieni również znacząco rozmiaru samego pliku. Pozwoli to na tytułowe "ukrywanie" ważnych dokumentów w utworach muzycznych przed niepowołanym dostępem osób trzecich.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. W pierwszym kroku należy wskazać, który plik MP3 będzie nośnikiem naszych informacji; proces ten będzie trwać kilka sekund, ponieważ program podda plik audio analizie, by oszacować, jaką ilość danych będziemy mogli w nim "schować". Informacja ta zostanie wyświetlona w oknie poniżej. Wówczas możemy przystąpić do wyboru pliku, który ma zostać ukryty. Może nim być plik dowolnego formatu, którego wielkość po skompresowaniu nie przekroczy tej, którą jest w stanie zmieścić w sobie wybrana przez nas piosenka. Udany import sygnalizowany jest zielonym paskiem zużycia miejsca, natomiast zbyt duże pliki zaznaczane są na czerwono.

Ostatnim krokiem jest utworzenie hasła, którego podanie będzie niezbędne przy dekompresji i odzyskaniu pliku z utworu. Sam proces kodowania jest stosunkowo szybki i nie wpływa na żadne informacje zapisane w utworze MP3 (jego jakość czy obecność tagów ID3). Odzyskiwanie dokumentu również jest szybkie; w efekcie zakodowany plik zostaje utworzony w obecnej lokalizacji pliku muzycznego (ma identyczną nazwę, ale odpowiednie rozszerzenie, co pozwala natychmiastowo otworzyć dokument, jeśli dysponujemy odpowiednim programem obsługującym dane rozszerzenia).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MP3 File HiderMP3 File Hider 1.3
Wersja stabilna
0.96 MB | 2016-03-18

Ilość pobrań: 152 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
MP3 File Hider