w
googluj

XSplit Broadcaster 3.8.1905.2104


XSplit Broadcaster to program, przy pomocy którego w łatwy sposób zarejestrujemy nagrania wielu treści na komputerze oraz wyemitujemy je w formie broadcastu z wykorzystaniem jednego z kilkunastu dostawców tego typu usługi (między innymi skorzystać można skorzystać z serwisu YouTube, twitch, Daylimotion czy CyberGame.tv). Jest to interesująca propozycja dla wszystkich osób, które chciałyby podzielić się multimediami z innymi, może więc okazać się niezastąpionym rozwiązaniem do prowadzenia wideokonferencji, kursów oraz szkoleń, jak również na potrzeby osobiste.

Program cechuje się intuicyjnym interfejsem oraz bardzo wygodną formą podpowiedzi; kiedy korzystamy z jakiejś funkcji po raz pierwszy, uruchamia się wideoporadnik w bardzo czytelny sposób prezentujący kolejne kroki, które musimy podjąć by osiągnąć żądany efekt. Oczywiście jeśli obsługa program jest nam już znana, wyświetlane filmy można w każdej chwili pominąć. Producenci programu położyli duży nacisk na maksymalne uproszczenie procesu dodawania do pokazu kolejnych scen oraz ich zawartości, dzięki czemu aby uzupełnić tworzoną prezentację o nowe medium, rzeczywiście wystarczy jedynie kilka kliknięć myszą.

Ustawienia programu pozwalają skontrolować wiele ważnych parametrów, w tym skróty klawiaturowe ułatwiające i przyśpieszające obsługę nagrywania oraz opcje związane z urządzeniami rejestrującymi dźwięk i obraz w naszym komputerze. Na uwagę zasługuje ilość obsługiwanych rozdzielczości, wśród których znajdziemy, prócz typowego już FullHD, również Full Aperture 4K (a nawet nieco więcej, dzięki zmianie proporcji ekranu).

Uwaga!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu nie jest ograniczona czasowo, ale funkcjonalnie; między innymi nakłada znak wodny na obraz wirtualnej kamery oraz umożliwia korzystanie tylko z niektórych ustawień rozdzielczości czy ilości klatek na sekundę. Producent udostępnia dwa płatne abonamenty, które znoszą powyższe i inne ograniczenia, zwiększając funkcjonalność programu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Wymagane jest również utworzenie darmowego konta użytkownika oraz dokończenie aktywacji programu linkiem wysłanym na adres mailowy.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
XSplit BroadcasterXSplit Broadcaster 3.8.1905.2104
Wersja stabilna
0.09 MB | 2019-07-08

Ilość pobrań: 686 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
XSplit Broadcaster