w
googluj

BlitzSound 3.1.0


BlitzSound to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala na rejestrowanie mediów pochodzących z komputera - w formie zrzutów ekranu oraz nagrań dźwiękowych (w bezstratnym formacie WAVE). Wykonane programem zrzuty ekranu automatycznie uploadowane są na serwer, a do naszego schowka skopiowany zostaje bezpośredni link do pliku, który umożliwia szybkie podzielenie się zdjęciem ze znajomymi czy rodziną.

Cała obsługa programu odbywa się przy pomocy skrótów klawiaturowych, z których jeden uruchamia nagrywanie dźwięku, inny wykonuje zrzut całego ekranu, a trzeci pozwala zapisać w formie zdjęcia zaznaczony fragment treści na monitorze. Choć okienkowy interfejs programu służy jedynie do jego konfiguracji oraz przeglądania historii wykonanych zapisów, został on świetnie zaprojektowany, zarówno pod kątem logicznego umieszczenia kolejnych opcji, jak również od strony wizualnej, zachowując styl najnowszych aplikacji projektowanych z myślą o wykorzystaniu w interfejsie Modern UI Windowsa.

Podczas pracy program rezyduje na pasku zadań komputera, nie obciążając jego zasobów. Z poziomu menu kontekstowego, które wyświetla się po przyciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonce programu, mamy dostęp do folderu, w którym zapisywane są media, historii, ustawień oraz opcji aktualizacji aplikacji do najnowszej dostępnej wersji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
BlitzSoundBlitzSound 3.1.0
Wersja stabilna
3.15 MB | 2014-11-05

Ilość pobrań: 88 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
BlitzSound