w
googluj

easytranscript 2.50.1


easytranscript to przyjemny w obsłudze program umożliwiający wygodne tworzenie transkrypcji z nagrań audio oraz wideo. Jego interfejs dzieli się na dwie główne części, z których jedna jest odtwarzaczem wybranego medium, natomiast druga edytorem tekstu (wystarczająco rozbudowanym, aby odpowiednio sformatować tekst z zależności od sytuacji w nagraniu).

Każdemu nowo rozpoczętemu projektowi towarzyszy dość rozbudowany kreator, który umożliwia nam stworzenie nazwy projektu, jego opisu, wskazanie pliku źródłowego oraz skorzystanie z opcji dodatkowych. Z początku może się wydawać, że ilość danych, które musimy podać w kreatorze jest niepotrzebnie duża, jednak w ostateczności przełoży się to na zwiększenie wygody podczas zapisywania stworzonej już przez nas pracy. Sam proces tworzenia transkrypcji jest bardzo intuicyjny. Edytor niewiele różni się od powszechnie znanych, prostych edytorów tekstu. Dodatkiem jest możliwość automatycznego wstawiania znaczników czasowych, dzięki którym możemy oznaczyć, który dokładnie moment nagrania został przez nas opisany.

Bardzo interesująca jest wbudowana w program opcja obliczania zapłaty, jaka należy się twórcy transkrypcji. W odpowiednim module ustawień należy uzupełnić dane o godzinowej stawce pracownika oraz aktywować odpowiednią opcję naliczania. Od tego momentu, kolejne etapy naszej pracy będą sumowane, a należna nam zapłata automatycznie obliczana. Istnieje również możliwość wyeksportowania tworzonej bazy przepracowanych godzin do pliku, aby na przykład udostępnić go pracodawcy.

Wymagania!
Aby program funkcjonował poprawnie, konieczna jest instalacja programu
VLC media player, na którym bazuje moduł odtwarzacza filmów i nagrań audio.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
easytranscripteasytranscript 2.50.1
Wersja stabilna
15.16 MB | 2015-04-25

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
easytranscript
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.20 14:33
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do wypróbowania.
easytranscript 2.50.1