w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 386
Wszystkich postów: 937716
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

VK Media Player 1.1.1.202


VK Media Player to ciekawa alternatywa dla systemowego odtwarzacza muzyki i wideo wbudowanego w Widnowsa 8.1. Cechuje się wyższą funkcjonalnością oraz równie wygodną obsługą, wobec czego może łatwo znaleźć swoich zwolenników. Dodatkiem jest obsługa Last FM oraz Vkontakte, a także (w przypadku dopłaty do płatnej licencji) integracja z dyskami internetowymi Google Drivie, Dropbox i One Drive.

Jak na program bazujący na interfejsie Modern UI przystało, obsługa jest bardzo intuicyjna, a wszystkie przedstawiane informacje czytelne i łatwo dostępne. Zaraz po uruchomieniu programy mamy możliwość przeglądania lokalnych mediów (a więc plików znajdujących się na dysku komputera), a po zalogowaniu się do zewnętrznych usług, również synchronizować dane z Last FM i Vkontakte. Podczas odtwarzania mediów, przyciski sterujące są wygodnie rozmieszczone, dając użytkownikowi szybki dostęp do pauzowania i przewijania, a także zmiany głośności i ustawień equalizera (w którym mamy możliwość korzystania z predefiniowanych ustawień lub ręcznej ich korekty).

Zaletą programu jest ilość obsługiwanych przez niego formatów plików. Za jego pomocą odtworzymy muzykę zapisaną w ".mp3", ".wav", ".m4a", ".wma", ".aac", ".adt", ".adts", ".ac3", ".ec3" oraz filmy w formacie ".flv", ".mkv", ".avi", ".mp4", ".mov", ".wmv", ".3g2", ".3gp2", ".3gp", ".3gpp", ".m4v", ".mp4v", ".m2ts", ".asf". Na uwagę zasługują również rozbudowane ustawienia programu, w których mamy możliwość między innymi zmiany kolorystyki interfejsu.

Uwaga!
Aplikacja będzie funkcjonować poprawnie również na urządzeniach stworzonych w oparciu o architekturę ARM, które działają pod kontrolą Windowsa w edycji RT.

Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz Windows Phone.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
VK Media PlayerVK Media Player 1.1.1.202
Wersja stabilna
14.1 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 357 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
VK Media Player