w
googluj
pl

AVS Image Converter 5.2.4.303


AVS Image Converter to program do tytułowej konwersji plików graficznych na inne formaty (w tym PDF), ale umożliwiający również edycję: nakładanie efektów wizualnych, podstawowe korekty barwne oraz dodawanie znaku wodnego z grafiką czy tekstem. Aplikacja jest wygodna w użyciu, dzięki nowoczesnemu i dopracowanemu interfejsowi, który dodatkowo oferuje świetnie przygotowaną polskojęzyczną wersję. Wystarczy tylko kilka chwil, by samodzielnie zaznajomić się z aplikacją i swobodnie z niej korzystać.

Po uruchomieniu programu konieczne będzie w pierwszym kroku wskazanie pliku, który chcemy edytować. Ponieważ rozpoczynamy od niewielkiego eksploratora, możliwy jest również import kilku plików jednocześnie, do których będziemy mieć dalszy dostęp w przyszłości; łatwiej przejdziemy do edycji kolejnej fotografii. Wybrane zdjęcie wyświetlane jest następnie w powiększeniu, wypełniając większość obszaru roboczego. Docelowy format i ustawienia z nim związane znajdują się na panelu z lewej strony. Wśród docelowych formatów znajdziemy wspomniany już PDF, ale również (m.in.) GIF, BMP, JPEG oraz TIFF. Możliwa jest przy tym automatyczna redukcja rozdzielczości zdjęcia, co przyda się, jeśli przygotowujemy fotografie do wykorzystania na stronie internetowej, czy też zamierzamy podzielić się nimi z przyjaciółmi korzystając z poczty elektronicznej.

Efekty nakładane są na zdjęcie po przejściu do kolejnych zakładek. Pierwsza z nich daje dostęp do kilkudziesięciu wzorów (np. symulacja 3D, pikselizacja itp.) oraz korekt barwnych na zdjęciu, natomiast kolejna umożliwia stworzenie własnego znaku wodnego. W jego przypadku ustawienia również są dość dokładne – w przypadku tekstu można na przykład zmieniać jego krój czcionki oraz regulować intensywność i kierunek cienia liter.

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja programu nakłada znak wodny z logo producenta na plik wynikowy.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AVS Image ConverterAVS Image Converter 5.2.4.303
Wersja stabilna
22.78 MB | 2020-03-18

Ilość pobrań: 138 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AVS Image Converter