w
googluj

Image Converter Plus 9.0.520


Image Converter Plus to konwerter formatów graficznych obsługujący aż 250 różnych typów plików o łącznej liczbie kombinacji sposobów zapisów na poziomie 800. Charakteryzuje się wygodną, ale nietypową obsługą, która opiera się na tworzeniu profilów użycia. Dzięki temu w zależności od sytuacji, można jednym ruchem myszy załadować komplet ustawień dostosowanych przez nas wcześniej do konkretnej sytuacji. W ten sposób możliwe jest na przykład odpowiednie pomniejszenie, przycięcie oraz zmiana formatu zdjęć na potrzeby publikacji w Internecie, włącznie z automatycznym wgraniem ich do usługi Google Picasa Web Albums (możliwy jest również oczywiście typowy zapis zdjęć na dysku).

Obsługa programu sprowadza się do poruszania się pomiędzy dwiema zakładkami w górnej części interfejsu. Pierwsza pozwala kontrolować wszystkie ustawienia, druga natomiast dedykowana jest zarządzaniu plikami. Możemy tutaj zaimportować zdjęcia , które chcemy poddać konwersji zgodnie z profilem wybranym w poprzedniej zakładce. Podczas importowania możliwy jest wybór pojedynczych plików, ale również całych folderów lub tylko kilku wskazanych zdjęć z jednego katalogu.

Formatem docelowym, do którego przekonwertowane zostaną zdjęcia, może być m.in. JPEG, BMP, PNG, TGA oraz TIFF. Łącznie jest ich kilkanaście i z pewnością wystarczą znakomitej większości, o ile nie wszystkim użytkownikom, jednak mając na uwadze liczby, którymi producent chwali się w kwestii rozpoznawania formatów wejściowych, lista dostępnych rozszerzeń plików na wyjściu jest raczej uboga. Dodatkowe ustawienia pozwalają na zmianę głębi kolorów oraz nazewnictwa plików.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu nakłada na plik wynikowy znak wodny z logo programu.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Image Converter PlusImage Converter Plus 9.0.520
Wersja stabilna
18.2 MB | 2017-03-20

Ilość pobrań: 98 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Image Converter Plus