w
googluj
pl

Painnt 1.1.1


Painnt to program do nakładania na zdjęcia artystycznych, malarskich filtrów, które zamieniają wgrane fotografie lub obrazy w malowidła. Działa analogicznie do popularnej na smartfonach aplikacji Prisma. Tym razem jest to jednak program kierowany do użytkowników Windowsa 10 i jego najnowszego interfejsu Modern UI. Aplikacja oferuje mnóstwo filtrów, które można dodatkowo konfigurować, otrzymując niepowtarzalne efekty (w chwili tworzenia niniejszego opisu, oferowanych jest ponad 240 darmowych filtrów).

Obsługa programu jest prosta nie tylko z komputera – ponieważ mamy do czynienia z aplikacją uniwersalną, wygodnie będzie się ją dało obsługiwać również z tabletów. Edycja zdjęcia sprowadza się do dwóch prostych kroków: wybrania filtra, który chcemy nałożyć, a następnie wskazania fotografii (np. z dysku komputera), która ma zostać poddana modyfikacji. Zostanie na nią nałożony filtr z domyślnymi ustawieniami, ale te można również edytować ręcznie. W tym celu skorzystać należy z suwaków w prawej części interfejsu. Przełożenie zmian ustawień na efekt końcowy jest bardzo widoczne. W praktyce można zatem stworzyć niezliczone efekty i uzyskiwać niepowtarzalne obrazki.

Kiedy zakończymy edycję i będziemy chcieli wyeksportować obraz do zewnętrznego pliku, należy mieć na uwadze, że darmowa wersja programu pozwala zapisywać maksymalnie rozdzielczość HD. Na obrazek zostanie również nałożone logo aplikacji, ale to widoczne jest już podczas edycji, więc nie powinno być zaskoczeniem. Jeśli zdecydujemy się na zakup płatnej edycji, powyższe ograniczenia zostaną zniesione – aktualnie możliwe jest wykupienie licencji tylko w formie abonamentu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
PainntPainnt 1.1.1
Wersja stabilna
37.83 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 141 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Painnt