w
googluj

ON1 Effects Free 10.5.2


ON1 Effects – darmowy, rozbudowany edytor zdjęć, w którym znajdziemy przede wszystkim wiele filtrów i ramki. Charakteryzują się one ciekawym wyglądem i z powodzeniem znajdzie się wśród nich odpowiednia propozycja dla każdej edytowanej fotografii. Dzięki programowi nasze zdjęcia zyskają niepowtarzalny wygląd, a co ważne, nie będziemy przy tym musieli poświęcić godzin na edycję, bowiem wszystko jest proste w obsłudze, a chwalone filtry efektowe kierowane głównie do mniej doświadczonych użytkowników, których zazwyczaj zadowoli wybranie jednego z wielu gotowych efektów.

Do łatwości obsługi aplikacji przyczynia się również atrakcyjnie wyglądający interfejs, dzięki któremu łatwo znaleźć interesujące nas opcje. Choć domyślnie ekran edycji podzielony jest na trzy dość typowe sekcje (lewy panel nawigacyjny, środkowy podgląd zdjęcia oraz prawy panel szczegółowych opcji) – możemy je dowolnie zmieniać, ukrywać, a także edytować ich szerokość (by na przykład dopasować do możliwości naszego monitora, czy też upodobań). Nakierowania na osoby początkujące nie należy jednak szukać „pod maską” aplikacji. Program wykorzystuje zaawansowane algorytmy, zaś w ustawieniach znajdziemy kilka opcji stworzonych specjalnie z myślą o bardziej wymagających użytkownikach, a mowa tu choćby o wyborze przestrzeni barw czy głębi kolorów, które obsługuje program.

Ciekawostką jest fakt, iż opisywana aplikacja działa zarówno jako niezależny program, jak i może być dodatkiem do znanych i profesjonalnych kombajnów do obsługi edycji zdjęć, takich jak Adobe Photoshop czy też Lightroom. Ustawienia dodatków są również kontrolowane z tego samego okna opcji, co w głównej aplikacji.

Uwaga!
Program ma wysokie zapotrzebowanie na pamięć operacyjną (potrafi bez problemu zająć ponad gigabajt).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
ON1 Effects FreeON1 Effects Free 10.5.2
Wersja stabilna
416 MB | 2017-08-19

Ilość pobrań: 256 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ON1 Effects Free