w
googluj
pl

SuperPhoto 2.1.0


SuperPhoto to program do nakładania efektów na zdjęcia, w darmowej wersji oferujący ich ponad 200, a w pełnej, płatnej edycji nawet ponad 1500. Dodatkowo każdy nakładany filtr można dostosowywać do własnych potrzeb przy użyciu parametrów (najczęściej regulowanych suwakami), tym sposobem zyskując dostęp do niemal nieograniczonej liczby kombinacji końcowych efektów, jakie nałożyć można na zdjęcia. W programie znajdziemy filtry różnego rodzaju, począwszy od subtelnych, po odważne i bardzo mocno zmieniające końcowy wygląd zdjęć.

Aplikacja pozwala edytować zdjęcia zapisane już na komputerze, wykonane bezpośrednio aparatem oraz pobrane z serwisu społecznościowego Facebook. W tym ostatnim przypadku, niezbędne będzie oczywiście uprzednie zalogowanie się na swoje konto. Korzystanie z programu jest bardzo proste, choć menu główne składające się z podglądów efektów może być nieco zagmatwane – jednocześnie są w nim prezentowane filtry z bazy, propozycje wykonane przez innych użytkowników, a nawet wersje nakładek, które dostępne są wyłącznie w pełnej wersji (choć wyraźnie to oznaczono). Aby nie zagubić się w gąszczu wszystkich możliwości, aplikacja daje możliwość tworzenia list ulubionych efektów, aby w przyszłości łatwiej je znaleźć – to niezbędne przy tak dużej liczbie propozycji.

Sama edycja zdjęcia to zaś poruszanie suwakami, by osiągnąć żądany efekt, a następnie zapisać zdjęcie. Co ciekawe, również w darmowej wersji logotyp programu nanoszony na fotografię można wyłączyć – jedyne ograniczenie to zapis w zmniejszonej rozdzielczości. Ostatecznie pełna wersja programu wydaje się rozsądnie wyceniona: w chwili tworzenia niniejszego tekstu kosztuje ona około 20zł.

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla interfejsu Modern UI w Windows.

Ograniczenia!
Darmowa wersja testowa pozwala zapisywać zdjęcia co najwyżej w średniej jakości.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SuperPhotoSuperPhoto 2.1.0
Wersja stabilna
11.2 MB | 2017-03-29

Ilość pobrań: 87 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SuperPhoto