w
googluj
pl

AVS Video Converter 12.2.1.684


AVS Video Converter – konwerter wideo charakteryzujący się dużą liczbą formatów wyjściowych i ustawień ich jakości, możliwością nakładania dodatkowych efektów (dostępnych jest ponad 80) oraz wyjątkowo wygodnym w użyciu, polskojęzycznym interfejsem. Bez zarzutu jest również sprawność działania i szybkość samej konwersji. Wszystkie narzędzia umieszczono w programie na wstążce, dzięki czemu dostęp do nich jest intuicyjny i szybki: za jednym razem na ekranie widać tylko część opcji, dzięki czemu ich ikony mogą być większe i bardziej czytelne. Wybranie odpowiedniej funkcji wyświetla dalsze ustawienia w dodatkowych oknach.

Korzystanie z programu sprowadza się do wybrania pliku źródłowego do konwersji (może być kilka jednocześnie), następnie wskazania formatu docelowego, ewentualnego nałożenia efektów i rozpoczęcia procesu zmiany formatu. Na etapie wyboru formatu wyjściowego możemy skorzystać z dwóch możliwości: ręcznego wskazania odpowiedniego formatu (wraz z dostępem do szczegółowych opcji jego jakości) lub wybrania urządzenia docelowego – wówczas konfiguracją odpowiednich parametrów zajmie się program na podstawie wbudowanej bazy sprzętu. Znajdziemy w niej przede wszystkim smartfony: iPhone’y, Samsungi, BlackBerry, również konsole przenośne i mobilne odtwarzacze „MP4”.

Aby maksymalnie dostosować program do własnych potrzeb, warto zajrzeć do ustawień, w których znaleźć można kilka przydatnych opcji. Jedną z nich jest możliwość ręcznego nadania priorytetów dla wątków aplikacji, co przyda się w szczególności osobom, które konwertując wiele długich filmów jednocześnie, chciałyby nadal w miarę wydajnie korzystać z komputera, kosztem szybkości wykonania konwersji w aplikacji.

Ograniczenia!
Darmowa, demonstracyjna wersja programu nakłada znak wodny z logo producenta na plik wynikowy.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AVS Video ConverterAVS Video Converter 12.2.1.684
Wersja stabilna
80.98 MB | 2021-08-05

Ilość pobrań: 400 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
AVS Video Converter