w
googluj
pl

VSO ConvertXtoHD 3.0.0.71


VSO ConvertXtoHD to konwerter formatów wideo, który pozwala tworzyć foldery, pliki ISO w formacie Blu-Ray lub AVCHD, jak również same nośniki z nagraniami. Umożliwia przy tym zarządzanie tytułami, tworzenie menu i rozdziałów, a wszystko to po zaimportowaniu pliku w niemal dowolnym formacie (obsługiwanych jest kilkadziesiąt). Obróbka przebiegać może w rozdzielczości HD, a dzięki wsparciu dla sprzętowych technologii Nvidia CUDA/NVENC oraz Intel QuickSync, cały proces będzie trwać wyjątkowo szybko (o ile dysponujemy akurat takim sprzętem).

W programie znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia, by na domowe potrzeby stworzyć ciekawie obrobione materiały wideo. Dostępne są liczne ustawienia jasności, kontrastu, kolorystyki, proporcji obrazu, rozdzielczości oraz innych parametrów podstawowych. Edycja odbywa się podobnie, jak w większości innych tego typu programów: interfejs podzielony jest na kilka głównych części, w których znajdziemy zarówno podgląd pliku wynikowego, listę edytowanych filmów oraz karty z efektami i narzędziami edycyjnymi. Poruszanie się pomiędzy nimi jest bardzo sprawne, a ponieważ aplikację wyposażono w dopracowane, polskojęzyczne tłumaczenie, wybieranie kolejnych opcji nawet dla osoby bez doświadczenia powinno być wystarczająco intuicyjne.

Za ewentualną wadę programu można uznać jego wygląd. Wszystkie opcje są bardzo czytelne, jednak od strony stricte wizualnej, aplikacja przypomina stosunkowo stary program – liczne szarości mogą wydać się przygnębiające, a z pewnością mało pasujące do dzisiejszych trendów w najnowszych systemach, które polegają głównie na minimalizmie oraz jaśniejszych barwach z akcentami. Ocena wyglądu zależy jednak przecież tylko od gustu użytkownika, zatem program po prostu warto pobrać i samodzielnie przetestować, ponieważ mocno broni się wysoką funkcjonalnością.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
VSO ConvertXtoHDVSO ConvertXtoHD 3.0.0.71
Wersja stabilna
40.06 MB | 2019-11-21

Ilość pobrań: 185 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VSO ConvertXtoHD