w
googluj
pl

VSO Blu-ray Converter Ultimate 4.0.0.98


VSO Blu-ray Converter Ultimate to rozbudowany konwerter tytułowych plików Blu-ray do niemal dowolnego formatu. Aplikacja oddaje w nasze ręce zarówno możliwość ręcznego wyboru docelowego rozszerzenia, jak i wybór formatu bazujący na konkretnych urządzeniach. Dzięki temu będziemy mieli pewność (co docenią szczególnie osoby początkujące), że wybrany przez nas typ konwersji będzie odpowiedni przykładowo dla smartfona czy konsoli do gier.

Obsługa programu jest prosta, choć sam interfejs nie jest przesadnie nowoczesny. Niektóre rozwiązania nawigacyjne są już po prostu nieaktualne – w aplikacjach konkurencyjnych te same efekty można osiągnąć w wygodniejszy sposób. Import plików do aplikacji może odbywać się poprzez skuteczną i szybką metodę „drag&drop” (przeciągnij i upuść), co znacznie ułatwia całą operację, o ile interesujące pliki rzeczywiście mamy pod ręką w jakimś katalogu. W przeciwnym wypadku, można oczywiście użyć klasycznego narzędzia importu przez eksplorator.

Gdy wszystkie pliki są już załadowane i czekają w kolejce, warto wybrać docelowy format konwersji. Odbywa się to na rozwijanej liście w prawym dolnym rogu programu. Tak jak zostało wspomniane na wstępie, możemy tutaj wybrać zarówno konkretne zestawy bazujące na różnych kodekach i rozszerzeniach, albo odpowiednie ustawienia dla wybranych urządzeń. Dużo więcej ustawień związanych z konwersją znajdziemy również w ustawieniach (dostaniemy się do nich z poziomu górnego paska opcji). Wszystkich preferencji jest naprawdę sporo i pozwalają bardzo szczegółowo dostosować działanie konwertera do indywidualnych potrzeb.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania. Po tym czasie program działa dalej, jednak maksymalny czas konwersji zostaje skrócony do 10 minut.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
VSO Blu-ray Converter UltimateVSO Blu-ray Converter Ultimate 4.0.0.98
Wersja stabilna
53.7 MB | 2019-10-30

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VSO Blu-ray Converter Ultimate