w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 293
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

Leapic Media Converter Free 5.0


Leapic Media Converter Free – prosty w obsłudze konwerter wideo obsługujący znakomitą większość najpopularniejszych formatów i urządzeń. Program pozwala samodzielnie zdecydować o sposobie kodowania, rozdzielczości i formacie docelowego pliku, ale również wybrać odpowiednie ustawienia automatycznie na podstawie wybranego urządzenia docelowego. Dzięki temu program może okazać się atrakcyjny również dla mniej zaawansowanych użytkowników – wystarczy bowiem z obszernej listy wybrać na przykład „płyta DVD”, „iPad2” lub wskazać na telefon z Androidem by w ten sposób poinformować aplikację, na jakim medium docelowym chcemy odtwarzać film. Na tej podstawie wybrane zostaną optymalne ustawienia, dzięki którym nie tylko otrzymamy najlepszą możliwą jakość odtwarzania w dany sposób, ale również najmniejszy rozmiar pliku, a co za tym idzie, w większości przypadków również najkrótszy czas konwersji.

Niezależnie od wybranego trybu wskazywania urządzenia czy formatu docelowego, możliwe jest ręczne wybrane jakości dźwięku i wideo. Chodzi tutaj o ogólne wskazanie preferencji typu dobra/ średnia/ niska jakość, by zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, które zajmie nagranie. Tego rodzaju sposób wyboru tych preferencji również powinien spodobać się głównie mniej zaawansowanym użytkownikom, którzy nie chcą zagłębiać się w techniczne aspekty konwersji filmów, a mimo to otrzymać zadowalające je efekty.

Poza opisanymi elementami ustawień, interfejs programu jest prosty, wydaje się nowoczesny, ale przede wszystkim jest przyjazny w obsłudze. Nie jesteśmy w nim przytłoczeni liczbą możliwości. Wszystkie kroki są intuicyjne, a przekonwertowanie pliku może sprowadzić się w zasadzie do trzech kroków: importu, wyboru preferencji oraz oczekiwania na rezultat.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Leapic Media Converter FreeLeapic Media Converter Free 5.0
Wersja stabilna
7.44 MB | 2016-07-22

Ilość pobrań: 125 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Leapic Media Converter Free