w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 482
Wszystkich postów: 933108
Wszystkich tematów: 137230

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7787 dni

VLC Streamer Helper 5.41


VLC Streamer Helper to program, przy pomocy którego udostępnimy w lokalnej sieci multimedia w taki sposób, aby były one widoczne na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS z zainstalowaną aplikacją producenta. Dzięki takiemu podejściu, za każdym razem gdy będziemy chcieli na przykład obejrzeć film na tablecie czy smartfonie, nie będziemy musieli tracić dużo czasu na jego zgrywanie na urządzenie; wystarczy, że użyjemy aplikacji VLC Streamer Helper, aby wykorzystać streaming, czyli strumieniowe przesyłanie danych.

Aplikacja cechuje się czytelnym, nowoczesnym interfejsem. Jego obsługa jest intuicyjna, a dodatkowo instrukcja wykorzystania możliwości programu, prezentowana jest w trzech prostych krokach w formie tutorialu, przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Aby udostępnić do streamingu jakiś plik, wystarczy go zlokalizować na dysku za pomocą kreatora, dodać do listy oraz zdefiniować jakość przesyłanych danych. Do dyspozycji mamy kilka predefiniowanych ustawień, dzięki którym dopasujemy jakość materiału ze względu na przepustowość łącza, jakim dysponujemy lub minimalną jakość, na jakiej nam zależy.

Ustawienia programu pozwalają na kontrolę podstawowych parametrów przesyłanych multimediów, w tym domyślnego języka audio oraz napisów w przypadku filmów oraz limit wykonywanych jednocześnie konwersji.

Uwaga!
Mimo tego samego kodu wersji, edycja Beta cechuje się dużo bardziej rozwiniętymi mechanizmami kodowania plików, jednak, jak każdej wersji rozwojowej, jej praca może okazać się niestabilna.

Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VLC Streamer HelperVLC Streamer Helper 5.41
Wersja stabilna
28.5 MB | 2024-03-11

Ilość pobrań: 492 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
VLC Streamer Helper