w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 338
Wszystkich postów: 928382
Wszystkich tematów: 135911

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

DiscRipper 2.0.0.25


DiscRipper to program, dzięki któremu zgramy nasze ulubione filmy oraz płyty z muzyką na komputer. Dźwięki mogą być zapisywane w formacie MP3, OGG, WAV oraz APE, natomiast filmy między innymi w popularnych formatach AVI, DIVX, MPEG4, WMV czy 3GP. Dodatkowo dostępne są zaimplementowane "presety", dzięki którym zgramy filmy w odpowiednim formacie do użytku wprost na urządzeniach mobilnych, na przykład iPadzie, konsoli PSP lub odtwarzaczach multimedialnych innych firm.

Narzędzie charakteryzuje się prostą obsługą, co zawdzięcza czytelnemu interfejsowi oraz ustawieniom, wśród których znajdują się jedynie najważniejsze opcje, pozwalające użytkownikowi kontrolować jakość oraz nazewnictwo zapisywanych plików multimedialnych. Wśród nich znajduje się możliwość wyboru trybu zgrywania filmów (jedno lub dwa przejścia), opcje dźwięku oraz samego wideo, jak również dodatki związane z metadanymi oraz ewentualnymi napisami.

Nie mniej ubogo wygląda funkcjonalność związana z ripowaniem płyt muzycznych. Aplikacja samodzielnie pobieranie niezbędne informacje o artyście i utworach, zapisując je w obsługiwanych tagach Id3V lub Id3V2. Okładki oraz teksty piosenek również pobierane są automatycznie z bogatej bazy danych i dołączane do metadanych. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru formatu zgrywania oraz odpowiedniego bitrate.

Wymagania!
Aby wykorzystać wszystkie możliwości programu (związane z automatycznym uzupełnianiem metadanych zgrywanych filmów i albumów muzycznych), podczas korzystania z aplikacji konieczne jest połączenie internetowe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
DiscRipperDiscRipper 2.0.0.25
Wersja stabilna
6.98 MB | 2014-05-06

Ilość pobrań: 229 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DiscRipper