w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 155
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni
pl

Ashampoo MP3 Cover Finder 1.0.17.0


Ashampoo MP3 Cover Finder to sprytna, intuicyjna w użyciu aplikacja, której głównym zadaniem jest odszukiwanie okładek albumów i tagów dla utworów zapisanych w formacie MP3 oraz M4A w internecie.

Po uruchomieniu programu, pierwszym krokiem jest wskazanie plików muzycznych, dla których chcielibyśmy wyszukać okładki. Możemy to zrobić na jeden z czterech sposobów: wybrać poszczególne pliki, cały katalog w dowolnym miejscu na dysku lub wyszukać je w folderze Moja Muzyka, a także ręcznie przeciągnąć i upuścić pliki na obszar roboczy aplikacji.

Wyszukiwanie i pobieranie okładek, w zależności od liczby wybranych utworów oraz szybkości naszego łącza, może potrwać od kilku do kilkudziesięciu sekund, podczas których wyświetlany będzie podgląd już odnalezionych elementów. Po zakończeniu procesu przenoszeni jesteśmy do okna, z którego poziomu wyszukamy okładki dla kolejnych utworów, sprawdzimy (i, ewentualnie, skorygujemy) wyniki ostatniego wyszukiwania, a także „zoptymalizujemy” wybrane piosenki; proces ten polega na wyszukaniu, pobraniu i dopasowaniu do pliku takich danych, jak nazwa wykonawcy i albumu, tytuł, rok wydania etc.

Co ciekawe, w programie znalazło się miejsce dla wbudowanego odtwarzacza muzyki, który umożliwia nie tylko przesłuchanie danego utworu, lecz także dołączenie do jego metadanych okładki z pliku, skasowanie okładki lub jej eksport do pliku graficznego.

Ashampoo MP3 Cover Finder to ciekawe narzędzie, przeznaczone dla osób, które pragną poprawić jakość i przejrzystość swojej cyfrowej biblioteki muzycznej.

Ograniczenia!
Wersja testowa programu umożliwia pobranie maksymalnie 50 okładek albumów. Dodatkowym ograniczeniem jest 10 dniowy okres testowania aplikacji, który możemy wydłużyć do 20 dni poprzez darmową rejestracje (więcej szczegółów po uruchomieniu programu).

Spolszczenie!
Polska wersja programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo MP3 Cover FinderAshampoo MP3 Cover Finder 1.0.17.0
Wersja stabilna
19.46 MB | 2015-07-27

Ilość pobrań: 358 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Ashampoo MP3 Cover Finder