w
googluj

DRM-Removal 7.8.4


DRM-Removal to, jak sama nazwa wskazuje, aplikacja służąca do usuwania zabezpieczeń typu DRM z plików. Dzięki niej szybko konwertujemy zabezpieczone media do postaci zwykłych plików, tym samym efektownie pozbywając się uciążliwych DRMów.

Za pomocą programu możemy konwertować zabezpieczone pliki, pobrane m.in z serwisów Napster, iTunes, Yahoo! i MSNMusic. Możliwa jest również konwersja zabezpieczonego DRM-ami WMV do zwykłego AVI (i odwrotnie) oraz usuwanie zabezpieczeń z plików MP3, MP4, AAC, WMA, RAX i WAV. Jak twierdzi producent, aplikacja poradzi sobie z każdym formatem obsługiwanym przez Windows Media Playera. Fani audiobooków również mogą skorzystać z pomocy DRM-Removal. Program oferuje także funkcję szybkiego pobierania i konwersji filmów z aktualnie otwartych stron internetowych.

Multimedia przerobione przy pomocy programu można odtwarzać na dowolnym urządzeniu – przykładowo, nie będziemy już ograniczeni do iPodów i iPhone’ów przy odtwarzaniu treści pobranych z serwisu iTunes. Co ważne, podczas procesu konwersji nie są usuwane tagi ID3, zawierające m.in nazwę artysty i utworu czy tytuł albumu.

Co więcej, przy pomocy DRM-Removal możliwe jest przerabianie całych albumów oraz kolekcji piosenek i filmów. Zachowywane są przy tym nie tylko dane poszczególnych plików, lecz także całe struktury folderów. Jeśli chcemy zredukować rozmiar plików wyjściowych, możemy zastosować na nich kompresję. Proces przetwarzania danych i usuwania zabezpieczeń jest bardzo szybki – program pracuje z prędkością przewyższającą nawet 20-krotnie tempo odtwarzania.
DRM-Removal to szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie, którego funkcjonalność powinna zadowolić wszystkich użytkowników szukających sposobu na uporanie się z uciążliwymi zabezpieczeniami.

Ograniczenia!
Konwersja w wersji trial jest ograniczona do 90 sekund dla plików audio oraz do 3 minut w przypadku plików wideo. Jeśli chcemy konwertować całe pliki, konieczne będzie wykupienie licencji na program. Producent udostępnia jednak ciekawy sposób na legalne uzyskanie licencji, poprzez publikacje w Internecie swojej opinii na temat programu. Ze szczegółami tej akcji można doczytać pod tym adresem.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (18 głosów)

Strefa Download programu
DRM-RemovalDRM-Removal 7.8.4
Wersja stabilna
28.71 MB | 2014-08-03

Ilość pobrań: 6298 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 47

Komentarze (2)
DRM-Removal
avatararrow
~pic-nic | 2015.06.09 13:31
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program działa, ale link po legalną licencję to już nie :/
DRM-Removal 7.8.4
avatararrow
~Zenon | 2013.11.08 14:23
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ktoś używał? Działa?
DRM-Removal 7.7.9