w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 335
Wszystkich postów: 928377
Wszystkich tematów: 135908

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

sPlaylistMaker 1.1.0 Build 1


sPlaylistMaker - program do tworzenia playlist w formatach M3U i M3U8. Ta niewielka i całkowicie bezpłatna aplikacja błyskawicznie utworzy listę odtwarzania dla dowolnego zbioru danych audio.

Obsługa narzędzia jest niezwykle prosta i przyjemna - poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy komputera. Wystarczy wskazać preferowany format listy odtwarzania, a następnie przeciągnąć na główne okno aplikacji wybrane przez nas pliki lub foldery. Program przeskanuje lokalizacje pod kątem występowania w nich danych audio, a chwili w wejściowym katalogu zostanie utworzona playlista. sPlaylistMaker obsługuje kilka systemów kodowania znaków (automatyczny, ASCII, UTF-8 z BOM, UTF-8 bez BOM) oraz pozwala na tworzenie list odtwarzania z archiwów RAR/ZIP. W razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości, warto zapoznać się z dokumentacją dołączoną do programu.

sPlaylistMaker jest narzędziem typu freeware, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych, a następnie po prostu uruchomić plik wykonywalny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
sPlaylistMakersPlaylistMaker 1.1.0 Build 1
Wersja stabilna
0.51 MB | 2016-06-23

Ilość pobrań: 8288 | W tym miesiącu: 145 | W poprzednim miesiącu: 355

Komentarze (0)
sPlaylistMaker