w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 427
Wszystkich postów: 962477
Wszystkich tematów: 166770

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Reflection 1.2.2


Reflection jest niewielką aplikacją do transmitowania danych multimedialnych (obraz, dźwięk) z urządzeń mobilnych firmy Apple (iPhone, iPad) na pulpit komputerów pracujących pod kontrolą systemów Windows i Mac OS. Narzędzie przyda się w wielu sytuacjach - bardzo dobrze nadaje się do prezentowania poszczególnych funkcji smartfonów/tabletów lub testowania oprogramowania dla iOS. Reflection pozwala także na zgrywanie strumienia do pliku na dysku twardym - możliwość ta jest dostępna dla Windows 7 i nowszych wersji systemu Microsoftu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Aby rozpocząć transmisję, wystarczy skorzystać z AirPlay (wybieramy docelowe urządzenie). Przed uruchomieniem strumieniowania, warto dostosować aplikację do własnych potrzeb. W opcjach konfiguracyjnych znajdziemy parametry odpowiedzialne za optymalizację obrazu (dostosowywanie do wybranego typu urządzenia), nazwę serwera (domyślnie jest nią nazwa komputera) oraz tryb wyświetlania multimediów (pełny ekran, okno). Co ciekawe, dane mogą być dodatkowo zabezpieczone hasłem. Opcja ta pozwoli na ochronę dostępu do transmitowanych treści przed nieupoważnionym dostępem.

Aplikacja działa w tle, minimalizując się do obszaru powiadomień (ikona obok zegara systemowego). Ważną cechą programu jest obsługa wielu połączeń w tym samym czasie - na ekranie stanowiska roboczego może być wyświetlony obraz z dowolnej ilości urządzeń (ostateczna ilość zależy oczywiście od parametrów naszego komputera).

Uwaga!
W razie jakichkolwiek problemów z obsługą programu, warto zapoznać się z FAQ, dostępnym na oficjalnej stronie produktu.

Ograniczenia!
Reflection jest dostępny w wersji testowej typu trial. Ograniczenie polega na automatycznym zamykaniu się aplikacji po upływie 10 minut. Korzystanie z wydania ewaluacyjnego jest możliwe poprzez wybór opcji "Try Reflection" podczas każdego uruchamiania programu.

Wymagania!
Narzędzie jest kompatybilne z następującymi urządzeniami: iPad 2, iPad 3, iPhone 4S, iPhone 5.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
ReflectionReflection 1.2.2
Wersja stabilna
8.32 MB | 2012-10-09

Ilość pobrań: 186 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Reflection