w
googluj

Pocket 1.5.6


Podczas przeglądania internetu często trafiamy na interesujące treści i artykuły, z którymi chwilowo nie możemy się zapoznać ze względu na brak czasu. Pocket, darmowe rozszerzenie przeznaczone dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Opera, umożliwia odłożenie lektury na później bez konieczności dodawania czegokolwiek do zakładek.

Gdy natkniemy się na ciekawy artykuł, wystarczy z menu kontekstowego pod prawym klawiszem myszy wybrać opcję „Save to Pocket”. Strona zostanie przeniesiona do pamięci wtyczki, gdzie z łatwością będziemy ją mogli później odszukać i w wolnej chwili zapoznać się z jej zawartością.

Co więcej, rozszerzenie Pocket pozwala na pracę w trybie online: treści dodane do aplikacji są pobierane na dysk twardy, możliwe jest zatem ich odczytanie w samolocie, w pociągu i w innych okolicznościach, w których jesteśmy pozbawieni połączenia z siecią. Tryb „Save mode” umożliwia z kolei zapisywanie interesujących linków bez konieczności wczytywania całej strony. Dostępny jest także tryb tekstowy, usuwający grafikę i inne elementy z zapisanych artykułów, by ułatwić ich lekturę i zmniejszyć objętość. Z wtyczką zintegrowany jest także czytnik kanałów RSS.

Aplikacja występuje również w wersjach na urządzenia z iOS i Androidem, zatem możliwa jest synchronizacja treści między komputerem a urządzeniami przenośnymi.
Pocket dysponuje schludnym, intuicyjnym interfejsem i gładko integruje się z przeglądarką. Wtyczkę polecamy wszystkim zagorzałym czytelnikom.

Uwaga!
Na podanej stronie automatycznie wykrywana jest używana przez nas przeglądarka. By dodać do niej rozszerzenie Pocket, należy użyć przycisku "Install".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PocketPocket 1.5.6
Wersja stabilna
0.2 MB | 2013-09-23
przejdź Pocket dla Android

Ilość pobrań: 233 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pocket