w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 495
Wszystkich postów: 962338
Wszystkich tematów: 166757

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

Temp File Cleaner 4.5.0


Temp File Cleaner to skuteczne narzędzie do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych danych. Program w szybki sposób usunie pliki i katalogi tymczasowe, ślady aktywności użytkownika, dane wymiany oraz informacje przechowywane przez przeglądarki internetowe. Aplikacja wyróżnia się stabilnym i bezproblemowym działaniem.

Procedura obsługi programu jest bardzo prosta, mimo nieco skomplikowanego na pierwszy rzut oka interfejsu. Na początku pracy z aplikacją należy zaznaczyć, które partycje dysku twardego mają zostać przeskanowane. W następnym kroku wybieramy interesujące nas oprogramowanie (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, SeaMonkey, Mozilla Thunderbird, Microsoft Office, Visual Studio, Adobe Flash Player, Java, Ad-Aware) oraz obszary systemu operacyjnego (historia Windows Defender, logi, zrzuty pamięci, dane kontrolne, Prefetch, pliki hibernacji, przypięte skróty, ostatnie dokumenty itd.). Po zakończeniu konfiguracji, możemy uruchomić proces oczyszczania dysku. Przetwarzanie będzie trwało od kilku sekund do nawet kilku minut, dlatego warto uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Bardzo ważną funkcją narzędzia jest analiza. W przypadku korzystania z tego trybu, użytkownik otrzyma informacje na temat plików, które potencjalnie mogą być niepotrzebne - fizyczne dane nie zostaną jednak usunięte. Aplikacja prowadzi również statystyki dotyczące ilości zaoszczędzonego miejsca na dysku, a dla bardziej doświadczonych odbiorców przygotowano okno ze szczegółowymi wpisami diagnostycznymi.

Uwaga!
Program z racji swojego przeznaczenia jest skierowany dla doświadczonych użytkowników komputera. Niepoprawne wywołanie funkcji czyszczących może spowodować usunięcie istotnych plików.

Ograniczenia!
Temp File Cleaner jest dostępny bezpłatnie do zastosowań niekomercyjnych. W przypadku użytkowania aplikacji w firmie lub podczas innej działalności zarobkowej, należy zakupić oddzielną licencję - formularz znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej. W wersji płatnej otrzymujemy ponadto dostęp do kilku dodatkowych funkcji. Szczególnie przydatny może okazać się interfejs działający z poziomu linii poleceń.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Temp File CleanerTemp File Cleaner 4.5.0
Wersja stabilna
2 MB | 2016-02-16
przejdź
Temp File Cleaner Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 3017 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Temp File Cleaner