w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 388
Wszystkich postów: 938191
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Free ISO Creator 2.8


Free ISO Creator to niewielki program do tworzenia plików ISO. Za pomocą aplikacji w wygodny sposób wygenerujemy obraz płyty, który następnie można wykorzystać w dowolnym emulatorze napędów (na przykład Daemon Tools Lite) lub w oprogramowaniu do nagrywania nośników CD/DVD/Blu-ray. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze systemy plików: ISO9660 (poziomy 1 i 2), ISO9660 + Joilet UNICODE oraz UDF ISO. Całość charakteryzuje się przyjaznym interfejsem oraz szybkim, bezproblemowym działaniem.

Obsługa programu nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Do dyspozycji mamy szereg funkcji odpowiedzialnych za zarządzanie strukturą plików tworzonego obrazu ISO. Znajdziemy wśród nich opcje pozwalające na: wczytywanie kolejnych plików i folderów, dodawanie nowego katalogu, zmienianie nazw, usuwanie niepotrzebnych danych. W głównym oknie aplikacji znajdziemy również orientacyjny wskaźnik, informujący nas o zapełnieniu przestrzeni, określonej wcześniej ustalonym limitem (700 MB dla płyt CD, 4.5/8.0 GB dla płyt DVD bądź zadana przez użytkownika wartość). Po zakończeniu dodawania plików, obraz możemy zapisać w dowolnej lokalizacji - wystarczy po prostu wybrać opcję "Save ISO as...", wskazać folder docelowy, a następnie nacisnąć na przycisk "Convert". Ciekawą funkcją narzędzia jest również możliwość tworzenia bootowalnych nośników.

Free ISO Creator jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware), zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (24 głosów)

Strefa Download programu
Free ISO CreatorFree ISO Creator 2.8
Wersja stabilna
1.03 MB | 2013-03-05

Ilość pobrań: 43519 | W tym miesiącu: 21 | W poprzednim miesiącu: 43

Komentarze (0)
Free ISO Creator