w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 119
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni

SecretFolder 7.1.0.0


SecretFolder to niewielki, ale skuteczny program do ukrywania folderów. Za pomocą aplikacji w szybki sposób zabezpieczymy ulubione katalogi przed niepowołanym dostępem - dane będą niewidoczne z poziomu Eksploratora Windows, linii poleceń oraz systemowych kontrolek, takich jak okna dialogowe. Program współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sformatowanymi w systemach FAT, FAT32, exFAT i NTFS. Pozwala na ochronę nieograniczonej ilości folderów o dowolnym rozmiarze.

SecretFolder posiada przyjazny, minimalistyczny interfejs. Na początku pracy z narzędziem należy zdefiniować hasło dostępu do panelu administracyjnego. Musimy je zapamiętać, gdyż jest niezbędne do zarządzania folderami. Aby zabezpieczyć wybrane katalogi, musimy je wczytać za pomocą standardowego dialogu bądź też metody Drag&Drop (przeciągamy je na główne okno aplikacji). Widocznością folderów możemy następnie sterować za pomocą funkcji "Lock" i "Unlock". Program nie oferuje zbyt wielu dodatkowych funkcji. Użytkownik może jedynie zmienić hasło lub dodać aplikację do autostartu Windows. Ciekawą cechą narzędzia jest również zabezpieczanie przed próbami dezinstalacji - konfiguracji nie można usunąć bez podania wcześniej zdefiniowanego hasła. Program może zostać zminimalizowany do zasobnika systemowego (ikona obok zegara).

SecretFolder jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) oraz komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (12 głosów)

Strefa Download programu
SecretFolderSecretFolder 7.1.0.0
Wersja stabilna
3.09 MB | 2021-06-14

Ilość pobrań: 702 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
SecretFolder