w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 413
Wszystkich postów: 927390
Wszystkich tematów: 135615

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7746 dni
pl

DriveLetterView 1.50


DriveLetterView to malutki i prosty w obsłudze program, który pozwala wyświetlić listę wszystkich liter jakie są przypisane dyskom obecnym w systemie, w tym dysków lokalnych, zdalnych dysków sieciowych, napędów CD i DVD oraz dysków USB - nawet jeśli obecnie nie są one podłączone do komputera.

Program pozwala także łatwo zmienić przypisaną literę dla urządzeń USB i zdalnych udziałów sieciowych, jak również usunąć literę urządzeń, które nie są obecnie podłączone. Dodatkowo DriveLetterView wyświetla informacje o systemie plików, nazwie woluminu, rozmiarze partycji, ilości wolnego miejsca w GB i procentowo. Możliwe jest wykonanie testu szybkości zapisu i odczytu dla poszczególnych dysków. Wszystkie dane odczytane przez DriveLetterView możemy wyeksportować do pliku TXT, CSV, HTML lub XML.

DriveLetterView nie wymaga instalacji. Pobrane archiwum programu i spolszczenie wypakowujemy do dowolnego folderu i uruchamiamy plik wykonywalny exe. Program działa w systemach 32 i 64 bitowych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (9 głosów)

Strefa Download programu
DriveLetterViewDriveLetterView 1.50
Wersja stabilna
0.05 MB | 2019-10-26
Spolszczenie do DriveLetterView

Ilość pobrań: 1283 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DriveLetterView