w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 478
Wszystkich postów: 939017
Wszystkich tematów: 138910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Copy Path 1.2


Copy Path to niewielkie, bezpłatne rozszerzenie powłoki Windows. Narzędzie, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na kopiowanie do schowka systemowego ścieżek plików i folderów. Operacja odbywa się za pomocą kilku kliknięć myszy i nie wymaga żadnej dodatkowej ingerencji. Program zajmuje niecały megabajt miejsca na dysku twardym oraz nie posiada interfejsu (dostępny jest z poziomu menu kontekstowego). Aplikacja przyda się zarówno początkującym jak i doświadczonym użytkownikom.

Instalacja Copy Path jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy skorzystać ze standardowego kreatora, który przeprowadzi nas wszystkie kroki instalacji. Po zakończeniu procesu, w menu kontekstowym Eksploratora Windows pojawi się dodatkowa opcja o nazwie "Copy Path" - wybranie jej spowoduje skopiowanie odpowiednich informacji do schowka. Co niezwykle istotne, funkcja będzie dostępna również z poziomu innych standardowych kontrolek, takich jak okna dialogowe, menu Start czy pola wyboru plików. Ważną cechą narzędzia jest również możliwość masowego pobierania ścieżek - w tym celu wystarczy po prostu zaznaczyć więcej niż jeden plik.

Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Dodatek może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Jeśli narzędzie przypadło nam do gustu, warto rozważyć donację na rzecz tego i innych produktów autora.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Copy PathCopy Path 1.2
Wersja stabilna
0.44 MB | 2013-02-22

Ilość pobrań: 255 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Copy Path