w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 937848
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

MiniBin 6.6.0.0


MiniBin to niewielki program dodający do zasobnika systemowego ikonę kosza. Dzięki wykorzystaniu powierzchni w obszarze powiadomień, użytkownik zyskuje wygodny dostęp do kilku ciekawych funkcji - do dyspozycji mamy informacje na temat ilości przechowywanych w koszu danych, kilka rodzajów grafik powiadamiających o różnych stanach zapełnienia jak również przyciski umożliwiające błyskawiczne przeglądanie i oczyszczanie tej przestrzeni. Narzędzie charakteryzuje się przy tym bardzo prostą obsługą oraz stabilnym, bezproblemowym działaniem - przypadnie do gustu przede wszystkim pracownikom biurowym oraz osobom używającym alternatywnych wersji powłoki systemowej.

Narzędzie podczas instalacji może zostać automatycznie dodane do autostartu Windows, natomiast dodatkowe opcje pozwalają na wykorzystanie funkcji integrujących aplikację z systemem operacyjnym - wśród nich znajdziemy wyświetlanie powiadomień, pokazywanie procentowego paska postępu oraz odtwarzanie sygnałów dźwiękowych. W równie łatwy sposób zmienić można domyślne pliki graficzne oraz akcję występującą po dwukrotnym naciśnięciu lewym przyciskiem myszy na ikonę.

Aplikacja jest rozpowszechniana na zasadach licencji Creative Commons BY-NC-ND. Narzędzie może być wykorzystywane wyłącznie w zastosowaniach niekomercyjnych. MiniBin działa niemal na każdej wersji systemu Windows oraz nie wymaga uprawnień administratora (w przeciwieństwie do instalatora programu, który w specyficznych konfiguracjach może potrzebować specjalnych przywilejów). Co ciekawe, producent przygotował jeszcze bardziej minimalistyczną edycję projektu, oznaczoną nazwą MicroBin.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu, przygotowaną specjalnie dla użytkowników portalu. W celu uaktywnienia spolszczenia, należy przenieść plik "minibin-language.ini" do katalogu, w którym została zainstalowana aplikacja.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
MiniBinMiniBin 6.6.0.0
Wersja stabilna
0.08 MB | 2014-03-26
Spolszczenie do MiniBin

Ilość pobrań: 1658 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
MiniBin